зеркала в интерьере 5

Ідеї ​​з дзеркалами в інтер’єрі, як їх правильно використовувати

Дзеркало в інтер’єрі передпокою або у ванній кімнаті – це стандартний вид кімнати у звичайному статистичному будинку, де живе людина. Такий варіант декорування ванної та передпокою звужує всілякі варіанти декору за допомогою дзеркал.

Щоб дзеркала в інтер’єрі були прикрасою, а не звичайним і звичайним атрибутом, нижче будуть описані варіанти того, як можна прикрашати кімнати, використовуючи для цього дзеркала.

дзеркала в інтер'єрі 4

Чудово виглядає в будь-яких приміщеннях стіна, що складається з декількох маленьких дзеркальних квадратів . Таке декорування зможе надати будь-якій кімнаті розкішного та стильного вигляду. Також дзеркальні панелі надають образу кімнати стриманості. Придбати дзеркала в інтер’єр можна, як у готовому вигляді, так і замовити незвичайні за власним ескізом.

дзеркала в інтер'єрі 3

Дзеркала в інтер’єрі, які виглядають як вітражі.

Такі дзеркала можна зробити навіть самому. Досить просто придбати дзеркало, а на ньому намалювати чорні контури, використовуючи спеціально виготовлені для малювання на склі фарби, або зробити чорні контури по-іншому. Зробити чорні контури інакше легко, достатньо наклеїти на дзеркало скотч чорного кольору. У цій справі головне акуратність. Якщо зробити все акуратно, то вітраж виглядатиме дуже красиво.

дзеркала в інтер'єрі 2

Картини на дзеркалі.

Будь-яка картина, виконана на дзеркалах, виглядатиме красиво та витончено. Навіть якщо картина найпростіша, приміщення все одно приймає витончений образ. Щоб зробити картину на дзеркалі в інтер’єрі, використовують кілька способів. Один з них це піскоструминний, виконати малюнок такою технікою зможе лише фахівець або людина, яка має якийсь досвід діяльності у цій сфері. Якщо ви не професіонал, то краще зробити картину на замовлення. Найпростіший спосіб це зробити картину на дзеркалі самостійно користуючись спеціальними фарбами для скла. Якщо навіть немає уявлення про те, що малювати, можна купити трафарет.

дзеркала в інтер'єрі.

Незвично бачити дзеркала на кухні , так як кухня це місце приготування, де може бути жир. Якщо ви ризикована людина і готові на такий подвиг, то варіант дзеркал як фартух вам підходить! Таке рішення нестандартне і ясна річ не всім може сподобатися. Дзеркала в інтер’єрі легко вимити, достатньо купити засіб для миття дзеркал і помити його поверхню фартуха. Такий спосіб допоможе видалити жир.

дзеркала в інтер'єрі

Красиво виглядають люстри, оточені маленькими фрагментами дзеркал . Крім того, що це виглядає красиво, то ще можна збільшити яскравість освітлення в кімнаті. Увечері такий ефект буде дуже доречним.

Прокрутка до верху