милитари стиль в интерьере

Стиль мілітарі у житловому інтер’єрі, популярність якого стрімко зростає

У стилі мілітарі поєднується одночасно строгість, брутальність, мінімалізм та лаконічність оформлення. Армійський стиль або, як його ще називають, «мілітарістайл», найбільше підходить тим, хто хотів би відтворити суто чоловічий інтер’єр, який не варто плутати з холостяцьким.

За допомогою мілітарі стилю можна в оселі створити досить строгий і мужній інтер’єр з функціональною та практичною атмосферою з ноткою надійності та повного спокою.

мілітарі стиль в інтер'єрі 4

Кому може сподобатися стиль мілітарі?

Ідеально підходить армійський стиль для оформлення тих кімнат, де проживають діти підліткового віку, а також житла молодих людей, які живуть без сім’ї. Хоча, фахівці зараз відзначають і зростання інтересу представниць слабкої статі до цього ж стилю, хоч би як це дивно звучало.

Особливості стилю мілітарі в інтер’єрі та його характерні риси

На даний момент існують різні варіації армійського стилістичного спрямування, але всі вони об’єднані деякими загальними рисами, про які буде сказано докладно нижче.

мілітарі стиль в інтер'єрі 3

Так, від інших стилістичних напрямків мілітарі стиль відрізняється зовнішнім виглядом меблів та специфічною колірною гамою, яка повинна відповідати обов’язково тим кольорам, які найпоширеніші у військовому середовищі: синій, відтінки свіжої зелені, земляний, бежевий, болотний, білий, пісочний, «кем» ».

Дизайнери вважають, що при оформленні певних житлових приміщень у стилі мілітарі немає необхідності дотримуватися якихось жорстких кордонів, а в першу чергу слід враховувати те, на якій стороні розташована кімната. Найсвітліші кольори з «військової» палітри використовувати рекомендується для тих приміщеннях, вікна яких виходять на північний бік. Відповідно, темнішу колірну гаму рекомендується застосовувати для оформлення тих приміщень, вікна яких виходять на сонячну південну сторону.

Характерною рисою армійського стилістичного напрямку є розмальовка в камуфляжному стилі, причому, вона реалізована можливо на домашньому текстилі та оздоблювальних матеріалах. Ті, хто люблять стиль мілітарі, можуть також підібрати меблі з камуфляжною оббивкою.

мілітарі стиль в інтер'єрі 2

У армійського стилю є багато інших характерних рис, однією з яких є переважання геометричних чітких фігур і прямолінійних строгих форм.

Велику увагу при створенні інтер’єру в армійському стилі потрібно приділити і невеликим деталям, які ще більше посилять реалістичність обстановки. Так, наприклад, бажано вибирати для інтер’єрів, виконаних у армійському стилі, домашній текстиль, виготовлений з якогось грубуватого матеріалу, наприклад, парусини або льону.

мілітарі стиль в інтер'єрі 1

Якщо вже говорити про матеріали, то не варто забувати і про камуфляжну сітку , яку використовувати можна як фіранки, так і як засіб для зонування приміщення.

Однією з найважливіших відмінних рис армійського стилю є меблі, які повинні відрізнятися різкими лініями і грубими формами, до того ж, такий предмет інтер’єру повинен бути ще й багатофункціональним.

Прокрутити вгору