Блиск в інтер’єрі: як підібрати свій стиль?

Свобода вираження у творчості явила світу різноманітність стилів та напрямів. Людині сьогодні надається широкий вибір оздоблювальних матеріалів, текстур, меблів, аксесуарів для дому.

Знайти відповідний стиль, щоб отримати блиск в інтер’єрі квартири або окремої кімнати – справа не проста. Несвідомого в дизайні людини достаток можливостей може збентежити. А такі поняття, як шеббі-шик, бохо-шик, етно-шик взагалі здатися магічним заклинанням.

Ефірність шебі-шику для романтичних натур

Цей стиль інтер’єрного дизайну упевнено завоював серця людей. Шебі-шик, що зародився на початку 80-х років, став одним з популярних напрямків у декоруванні приміщень. Особливість шебі-шику полягає у його назві. Шеббі перекладається, як пошарпаний, і ця риса, нарівні з благородним блиском в інтер’єрі та «зефірними» тонами, є його візитною карткою.

шебі-шик в інтер'єрі


Шеббі-шик незамінний для тих, хто шукає спосіб поєднати старовину та сучасні матеріали в інтер’єрі; здійснити мрію про будинок повний вінтажних меблів у пастельних тонах, трояндах у витончених вазочках, віньєтках та завитушках. Стиль шеббі не приймає чітких ліній та гострих кутів. Йому ближче мальовничість бароко та химерність рококо.

Бохо-шик – свято, яке завжди поруч

бохо-шик в інтер'єрі


Інтер’єр у стилі бохо порадує тих, хто не боїться поєднувати різні за стилем, фактурою та кольором предмети. Яскравий, сміливий бохо-шик не терпить огляду правил. Він торжество самовираження у дизайні. Стиль бохо пройшов шлях від чеських циган, що привнесли аромат далеких країн, до художників-прерафаелітів, яким припав до душі його вільний дух, потім стиль бохо оселився в культурі хіпі.

бохо-шик в інтер'єрі1


Відтворити бохо-шик в інтер’єрі можна без великих витрат та зусиль. Достатньо покласти на підлогу килим із східним мотивом, застелити диван покривалом із орнаментом. Атмосферу свята в стилі бохо створять кілька яскравих подушок та стільців, малюнки на стінах та різьблені меблі.

Стильний та екологічний етно-шик

Дедалі більше людей шукає можливість втекти від галасливого життя міст. Створити спокійний оазис із натуральних матеріалів можна за допомогою стилю етно-шик. Характерним для цього виду інтер’єрного дизайну є використання натуральних матеріалів та природна кольорова гама.

етно-шик в інтер'єрі1


Етно-шик увібрав у себе розкіш та блиск в інтер’єрі колоніального стилю та елементи екзотики. Предмети та сувеніри з далеких країн є головними акцентами у стриманій обстановці. Меблі не повинні бути химерними. Вона лише служить дорогим огранюванням екзотичним речам.

Етно-шик вітає елементи африканської, бразильської, арабської та інших етно-стилів. Головне це якісні, натуральні матеріали, а не дешеві підробки.

Неповторний вигляд будинку можна створити, якщо звернутися до одного з цих стилів. Шеббі-шик, бохо-шик та етно-шик – це творчість у вашому інтер’єрі.

Прокрутка до верху