стиль гранж в интерьере_3

Стиль гранж в інтер’єрі приміщень

Зовнішня простота стилю гранж в інтер’єрі – це міраж. Насправді це тонкий напрямок у дизайні, далекий від химерної розкоші та показної недбалості.

стиль гранж в інтер'єрі_4

Цей стиль зародився у аристократичних колах Франції дев’ятнадцятого століття. Втомлені від галасливого і химерного міського життя, люди почали прагнути простоти і комфорту. Тоді просте та лаконічне облаштування заміських будинків стало набирати популярності.

стиль гранж в інтер'єрі_3

До основних рис гранжу відносяться:

• Простота та лаконічність

Цей стиль підходить для просторих приміщень, що добре освітлюються. Він є спрощеною класикою. Дорогі та складні елементи замінені простими та натуральними. Оздоблення має бути виконане просто, з використанням натуральних матеріалів.

Весь простір має бути вільним від зайвих нагромаджень. Стилю характерна практичність та функціональність.

• Принцип екологічності

Для цього стилю характерне використання лише натуральних матеріалів, а саме: камінь, цегла, дерево та плитка. Всі матеріали повинні мати максимально природний вигляд, трохи грубуватий та без обробки.

Для обробки стін характерне використання цегляної кладки або дощок. Стеля найчастіше декорується різними балками. Для підлоги можна використовувати грубий паркет чи плитку.

Весь текстиль в інтер’єрі має бути з натуральних, недорогих тканин. Це підкреслить гармонійність та душевність інтер’єру.

стиль гранж в інтер'єрі_2

• Меблі

Інтер’єр спрямований на створення комфортних зон для відпочинку та спілкування. Тому меблі вибираються зручні. Вона не має бути масивною. Найкраще підійдуть універсальні класичні форми з плавними лініями.

Столи та шафи повинні бути виконані у вигляді легких конструкцій із натуральних матеріалів.

• Колірна гама інтер’єру у стилі гранж

Інтер’єр у стилі гранж створений для відпочинку та творчості. Він має бути виконаний у нейтральних теплих тонах. Основними кольорами є: сірий, бежевий, коричневий, молочний та чорний. Для яскравих акцентів підійде приглушене золото, срібло та мідний колір.

стиль гранж в інтер'єрі_1

• Характерні риси

Цьому стилю властиве використання матових, кованих деталей у меблях, світильниках, аксесуарах та фурнітурі.

Килими мають бути з високим ворсом природних кольорів.

Для оформлення вікон використовуються прості та лаконічні штори.

стиль гранж в інтер'єрі

• Декорування

Слід зазначити, що цей інтер’єр сам є втіленням автентичного духу в стилі гранж. Тому його можна лише трохи доповнити, наголосивши на спільній ідеї. Для цього можуть використовуватися незвичайні світильники, декоративні подушки з льону.

Прокрутити вгору