интерьерная печать

Інтер’єрний друк та аплікації на склі – що це таке?

Хороші рекламні агенції, окрім друкованої та зовнішньої реклами пропонують своїм замовникам ще й рекламу інтер’єрну, до якої можна віднести аплікацію на склі та друк.

Даний вид дещо відрізняється від інших та відіграє свою унікальну роль, тому що сприяє налагодженню відносин компанії та її клієнтів, партнерів, співробітників. Оформлення вітрин, офісів, магазинів та торгових майданчиків – це частина іміджу. Тому професійний дизайн рекламних елементів для декору внутрішніх приміщень — це перший крок на шляху покращення продажів та процвітання бізнесу.

Кожен із перелічених елементів може бути замовлений окремо. Також рекламне агентство проводить комплексні роботи у сфері інтер’єрної реклами, оформляючи вітрини та торгові точки, приймальні та ресепшн (стійки адміністратора). Якщо виробництво реклами здійснюється комплексно, всі елементи витримуються у єдиному стилі з урахуванням корпоративних кольорів. Це дозволяє створити привабливий образ, що справляє солідне враження.

Інтер’єрний друк

інтер'єрний друк_1

Друк на банері, спеціальній плівці або тканині у високій фотографічній якості знайшла широке застосування в оформленні приміщень. За допомогою таких зображень здійснюють декоративну прикрасу стін відповідно до загальної концепції, розміщують текстову рекламну інформацію, колажі, репродукції та багато іншого.

Інтер’єрний друк має масу переваг перед офсетним. Рекламні агенства на якісних спеціалізованих принтерах, за допомогою кращих чорнил та основи створюють зображення високої роздільної здатності та фотографічної якості. Розмір такої друкованої продукції може бути дуже великим на всю стіну. При необхідності для посилення ефекту або поліпшення безпеки зображення розкривається спеціальним лаком.

Аплікація на склі

аплікація на склі

Аплікація на склі – це незамінний елемент інтер’єрної реклами. Друк на плівці (самоклейною) дозволяє відтворити будь-які зображення та текстову інформацію та перенести її на вітрини, перегородки, вікна та двері. Це дає можливість створювати в приміщенні певний стиль, а заодно інформувати про графік роботи магазину, офісу, напрям роботи, товари, послуги та багато іншого.

Друк на плівці здійснюється у високій якості. Кольорова передача та роздільна здатність відмінні, матеріал і фарба стійкі до атмосферних впливів та впливу сонячних променів. За допомогою плоттера може проводитися фігурне різання на елементи, з яких згодом складається аплікація на склі.

Прокрутка до верху