восточный стиль в интерьере

«Таємниці Сходу» у східному стилі інтер’єру

Якщо буденність в обстановці вашого будинку вам поряд набридла, саме час спробувати щось змінити в інтер’єрі. Пропонуємо розглянути такий варіант дизайну, як східний стиль інтер’єру.

Цей стиль, будучи одним із яскравих та химерних дизайнерських рішень, порадує вас унікальністю елементів, створить відчуття легкості та витонченості. Східний стиль інтер’єру сьогодні завойовує велику популярність у власників сучасних квартир та будинків, особливо у великих містах. Справжні поціновувачі смаку тонко відчувають красу цього варіанта дизайну.

східний стиль в інтер'єрі_2

Східний стиль в інтер’єрі – симбіоз двох самостійних напрямків – арабського та азіатського, і зародився він досить давно.

Правда підібрати всі необхідні деталі для інтер’єру в східному стилі самостійно буде складно, і, якщо у вас немає впевненості в дизайнерських здібностях, краще звернутися до фахівців, що зарекомендували себе. Грамотні майстри порадять вам саме те, що стане окрасою вашої квартири та органічно впишеться в інтер’єр.

східний стиль в інтер'єрі_5

Східний стиль в інтер’єрі, насамперед – це безліч різних за розміром подушок, орнаментованих килимів, драпірування стін. Меблі повинні бути великими, органічно виглядатимуть антикварні предмети.

Як деталі декору використовується мозаїка. Для східного стилю інтер’єру характерна цікава особливість – тут є гра фарб. Крім того, у цьому стилі важлива роль відведена освітленню.

східний стиль в інтер'єрі_1

Стиль Сходу передбачає багато вільного простору. Не всякий інтер’єр може дозволити собі справжню розкіш, тому, якщо ви поціновувач декору стародавніх часів, або вам дісталися у спадок старі, але оригінальні та красиві предмети, сміливо використовуйте їх для свого східного стилю інтер’єру. Створіть у себе гармонію, умиротворення та східний шарм.

Цей варіант дизайну стане гармонійною основою для оформлення міської квартири. Індивідуальність, неординарні рішення, що дарують душевний спокій, допоможуть створити атмосферу затишку, яка буде до душі вашій родині.

східний стиль в інтер'єрі_4

У східному стилі можна оформити не всю оселю, а одну кімнату. Наприклад, вітальню, де приємно буде провести час у колі близьких, або спальню, де актуальною буде витриманість стилю та умиротворення.

східний стиль в інтер'єрі_3

Стиль Сходу вважається екзотичним, тому, якщо ви створюєте дизайн-проект самостійно, не бійтеся втілити в ньому оригінальні та сміливі рішення, ймовірно, вони будуть виконувати функцію ключових елементів декору.

Прокрутка до верху