домашний спортзал2

Ідеальний домашній спортзал, захований у затишних кріслах.

Подумати тільки, скільки людей страждає від проблем зі здоров’ям та зайвою вагою. Не хочеться наводити тут цифри статистики, але вони кинули нас у глибокі роздуми. 

Рутина побутового життя, потреба у постійному заробітку грошей — усе це забирає не тільки всі сили, а й більшу частину часу. Думати про відвідування спортзалу, заняття з тренером може дуже обмежена кількість людей — це додаткові витрати кровно зароблених і найголовніше, як знайти на цей час.

Звичайно, за бажання можна займатися і без тренажерів, в домашніх умовах. Виконувати прості вправи, такі як планка, скручування на прес, біг на місці тощо. Не всі люди через свій фізичний стан можуть робити такі вправи. І ми чудово розуміємо, що всі ці прості вправи дуже швидко набридають своєю одноманітністю, тим більше, що на тренажерах ефект від тренувань буде досягнутий куди швидше.

Дуже малі габарити більшості житлових кімнат не дозволять поставити повноцінні тренажери. Саме тому і придумали такі тренажери, що трансформуються, які заховані в звичайному м’якому і зручному кріслі.

домашній спортзал

Якщо вам необхідно зайнятися спортом, 2 хвилини та тренажерний зал у Вас готовий. Ви отримуєте повноцінних розмірів велотренажер, який допоможе Вам не лише скинути зайві кілограми, а й покращити кровообіг в організмі, відчути себе бадьоріше. Для чоловічої половини і для дівчат і жінок з більш просунутими можливостями тренування верстат для гойдання преса, занять з гантелями, для вправ на м’язи спини.

Це напевно мрія для зайнятої людини, яка має дуже мало часу для занять собою. Дітей зацікавлять ці верстати, вони зможуть з дитинства звикати до спорту, стежити за своїм здоров’ям.

домашній спортзал3

Ціна такого м’якого гарнітуру в США становить 1000$, якщо створити щось подібне у нас в Україні, ціна може бути набагато нижчою. Ми всією редакцією подаємо таку ідею виробникам спортивного інвентарю та меблів і дуже чекаємо початку продажу))).

Займайтеся спортом, стежте за своїм здоров’ям і життя буде набагато яскравішим.

Прокрутка до верху