гардеробная комната 3

Гардеробна кімната – це не розкіш

Приступаючи до ремонту в будинку, треба відразу визначитися, де буде обладнана вбиральня. Вбиральня – це не розкіш, а місце, де можна зберігати різні речі.

До процесу вибору потрібно підійти відповідально і заздалегідь обміркувати, як ви її використовуватимете, адже основне завдання вбиральні – порядок речей. Якщо площа будинку дозволить для цього використовувати окреме, навіть невелике приміщення, то для її обладнання не буде проблем. Нерідко під вбиральню вибирають комору, нішу. Такий простір за допомогою дизайнера можна задіяти майже повністю – знизу і до верху.

гардеробна кімната 2

Плануючи вбиральню, особливу увагу треба приділити різноманітним елементам для внутрішнього наповнення, речі в ній повинні розташовуватися зручно і функціонально.

На ємні антресолі ховають валізи, пачки із взуттям, сноуборди, лижі та багато інших габаритних речей. Кофти, сорочки, піджаки вішають на вішалках, трикотаж, постільну білизну складають на полиці або в металеві кошики, в ящики — білизну і шкарпетки. Можна вмонтувати різні пристрої, які допоможуть зручно розмістити речі, які зберігатимуться в них – краватки, брючниці, пантографи. Якщо дозволить площу сюди можна поставити пилосос, прасувальну дошку та інший господарський інвентар.

гардеробна кімната 1

Замовити вбиральню в наш час не важко – це можна зробити у наших добрих друзів з “Українського бренду меблів – BERK”, іноді знадобиться тільки ваше бажання. Досвідчені дизайнери та меблярі, враховуючи всі вимоги, запропонують безліч варіантів, які обов’язково повинні будуть вам підійти і при цьому добре зможуть вписатися в інтер’єр вашого будинку.

гардеробна кімната

Грамотно спланувавши і естетично оформивши свій вбиральню, можна не тільки зручно розмістити свої речі та одяг, але й назавжди позбавитися громіздких шаф, а також створити в будинку місце, куди завжди захочеться заходити.

Прокрутка до верху