Светодизайн 6

Найбільш важливі прийоми світлодизайну – освітлення може змінити багато

Сучасні освітлювальні системи (світлодизайн) дозволяють не лише висвітлити приміщення, а й формувати його образ.

При вмілому розстановці світлових акцентів можна навіть без перестановки меблів і зміни декорацій перетворити приміщення і навіть візуально змінити форму та розміри простору.

Світлодизайн 5

 — Наприклад, за допомогою світлодизайну можна візуально розширювати простір не дуже просторого приміщення. Для цього необхідно максимально висвітлити стіни кімнати, а обробку приміщення краще проводити з використанням світловідбивних матеріалів.

Світлодизайн 4

 – Скоригувати гостроту кутів і зробити лінії інтер’єру більш плавними можна, змінюючи яскравість світіння та відбиваючи світло від підлоги та стін.

Світлодизайн 1

 – Спрямоване світло світильників краще виглядає у великих приміщеннях і може підкреслити обмеженість невеликого простору.

світлодізайн 7

 – При невисоких стелях у приміщенні необхідно спрямовувати світло світильників на стіни, а підлогу залишати у легкій напівтемряві. Тоді він буде менш помітний і візуально розташований нижче. Також в даному випадку можна спрямовувати настінні світильники в стелю, що створить враження вищого розташування.

Світлодизайн

 — Зорове збільшення простору досягається розсіяним та відбитим освітленням. Вузький і довгий коридор стане більш просторим, якщо розташувати вздовж однієї стіни ряд світильників. А якщо є необхідність зробити коридор вужчим, потрібно монтувати світильники вздовж центральної лінії стелі.

Сьогодні в магазинах освітлювальних приладів та світлодизайну можна знайти лампи з різними характеристиками свічення.

Основними його характеристиками вважається яскравість, відтінок та насиченість. Якщо ви звикли використовувати традиційні лампи розжарювання, які мають м’яке свічення з жовтим відтінком, то будьте готові до того, що предмети в синіх та зелених тонах будуть набувати при такому освітленні дещо іншого вигляду. Для природного вигляду інтер’єру рекомендується використовувати люмінесцентні лампи з високим значенням індексу кольору. Такі лампи дають біле холодне свічення. Але з ним потрібно бути обережнішим, адже таке освітлення швидко втомлює очі.

Для житлових приміщень рекомендується використовувати лампи з теплим (жовтим) свіченням, а біле світло ідеально підійде для освітлення ванної кімнати, робочої зони на кухні, а також офісних приміщень. Головне, підібрати освітлення, яке влаштує вас за всіма параметрами і радуватиме око.

Прокрутити вгору