бамбук в интерьере 3

Бамбук в інтер’єрі, як магія природи

Такі природні матеріали для обробки як бамбук в інтер’єрі, ротанг, тростина, джут, очерет завойовують все більшу популярність і любов по всьому світу. Це не тільки красиво та стильно, але практично та екологічно чисто.

бамбук в інтер'єрі 1

Чому бамбук?

Бамбук – це натуральний та безпечний матеріал. Він зберігає тепло та красу самої природи, створює затишну і при цьому неповторну атмосферу. Ніколи навіть найсучасніший пластик не замінить природну магію натуральних матеріалів, а ручна праця, яка використовується при виготовленні більшості бамбукових матеріалів, завжди буде більш цінною, ніж заводське виробництво.

Бамбук в інтер’єрі чудово вписується в будь-яке приміщення, будь то інтер’єр в японському стилі, дерев’яний котедж або вітальня у міській квартирі, оформлена у класичному ключі. Дизайн з бамбука ніколи не вийде з моди, виглядатиме стильно та органічно.

бамбук в інтер'єрі

Сфера застосування бамбука в інтер’єрі дуже широка, це універсальний матеріал.

З нього виготовляють декоративні оздоблювальні матеріали (панелі на стелю, очеретяні, ротангові, бамбукові полотна, натуральні покриття для стін), предмети інтер’єру (світильники з бамбука, екрани для батарей, ширми), меблі, перголи, альтанки тощо.

Бамбук, як і інші екзотичні матеріали, створені природою, міцний, довговічний, гнучкий, стійкий до води та сонця. Будь-який предмет з бамбука прослужить багато років, не змінюючи свого зовнішнього вигляду, не псуючись і не тріскаючись.

бамбук в інтер'єрі 2

Бамбуковий асортимент

На сучасному ринку багато різноманітних декоративних оздоблювальних матеріалів з бамбука: натуральні бамбукові шпалери для стін, полотна, панелі, плити для стін і стель, стовбури бамбука, декоративні канати, дерев’яні балки.

Бамбук в інтер’єрі служить не тільки як оздоблювальний матеріал. Це чудова сировина для різних виробів.

бамбук в інтер'єрі 4

Стовбури цієї рослини часто використовуються для створення елементів ландшафтного дизайну, малих архітектурних форм: альтанок, пергол, навісних конструкцій. Очеретяні мати застосовуються при виготовленні декоративних навісів, парканів, альтанок.

Нарешті, чудово виглядають предмети домашнього побуту та деталі інтер’єру, створені з бамбука: світильники, ширми, екрани для радіаторів, жалюзі.

Прокрутка до верху