экостиль в интерьере_2

Екостиль в інтер’єрі – природа у будинку

Перевагу екостилю сьогодні віддають жителі міст, бажаючи відпочити від навколишніх каменів, металів і пластиків. Екостиль в інтер’єрі передбачає оздоблення приміщення, найбільш наближене до природи.

екостиль в інтер'єрі

Основними кольорами тут виступають зелені та коричневі тони. Якщо перші імітують рослинний світ, другі стають символом землі. Допустимо додавання інших кольорів (природні відтінки) та білого для розведення загальної композиції.

Оздоблення стін, підлоги та стелі мається на увазі лише натуральними матеріалами.

— Для підлоги це паркет, справжній камінь, з нього зараз виготовляють плитку або килими.

— Стеля у стилі «еко» обробляється деревом, додаються дерев’яні балки.

— До стін можна застосувати як оздоблювальні матеріали паперові шпалери, бамбукові, дерев’яні або коркові панелі.

екостиль в інтер'єрі_1

Обстановку для куточку природи у будинку варто також вибирати з натуральних матеріалів: дерево, бамбук, ротанг. Якщо з будь-яких причин придбання таких меблів неможливе, є шанс підібрати альтернативу з ЛДСП чи МДФ. Різноманітність кольорів у цих матеріалів дозволить підібрати кольори найближчі природним. Можна додати елементи зі скла та каменю.

екостиль в інтер'єрі_3

Декорування інтер’єру в екостилі це те, на чому душа відпочиває. Тематика стилю дозволяє використовувати все, що завгодно, з єдиним обмеженням: натуральний колір і матеріал.

У хід йдуть шишки, каміння, мох, цікаві корчі та просто поліня. Підлогу можна прикрасити килимком, що імітує траву, на стіну закріпити картину або фото, що ілюструють якийсь природний пейзаж і, звичайно ж, велике значення в природному інтер’єрі займають квіти. Їхня присутність обов’язково, причому в чималих кількостях.

екостиль в інтер'єрі_4

Для декору використовуються різні елементи, що зовні відображають натуральність. Можна купити складне крісло для відпочинку під дерево або з деревини, поставити на килимку крісло-гойдалку.

В інтер’єрі переважає натуральність. Це живі квіти, натуральні, екологічно чисті матеріали.

Прокрутити вгору