зеркало в интерьере спальни_4

Дзеркало в інтер’єрі спальні

Дзеркало є незвичайним предметом, який можна використовувати для перетворення наявного інтер’єру. За допомогою дзеркала можна робити приміщення світлішим, візуально змінювати пропорції кімнати.

дзеркало в інтер'єрі спальні

Існує упередження, ніби дзеркало в інтер’єрі спальні приносить у сім’ю подружні зради, проте це просто страшилка, яку вигадали люди, які не мають можливості створити інтимну атмосферу в спальні та встановити дзеркало.

Де встановити дзеркало? Дизайнери рекомендують розміщувати дзеркала на стінах, зокрема модно встановлювати дзеркало над узголів’ям спального місця. Якщо ж у приміщенні не вистачає світла, слід повісити дзеркало напроти вікна, щоб воно відбивало сонячні промені. Якщо спальня вузька, її можна зорово розширити, закріпивши на стіні велике дзеркало. Завдяки відбивній якості дзеркала, стіна «розсунеться». Якщо в приміщенні низька стеля, рекомендується встановити дзеркало на стелю.

Якщо в спальні є гарний аксесуар, наприклад, гарний туалетний столик або яскраві штори, тоді можна закріпити дзеркало, щоб красивий предмет дублюватися у відображенні дзеркала.

дзеркало в інтер'єрі спальні_1

Класичні інтер’єри спалень доповнюють високим підлоговим дзеркалом, яке ставлять під нахилом.

Таке дзеркало може мати ніжки. Головне, щоб цей аксесуар був поміщений у гарну раму, яка може бути кованою або дерев’яною з різьбленням.

дзеркало в інтер'єрі спальні_2

Сучасні спальні найчастіше декоруються дзеркалами, що знаходяться на стулках шаф. Такі дзеркала бувають прикрашені напиленням, фотодруком або малюнком. Дзеркало в інтер’єрі спальні може мати золотистий або сріблястий відтінок, мати трохи зістарену поверхню або декоративні тріщини.

дзеркало в інтер'єрі спальні_3

Якщо купується спальний гарнітур, то його склад, зазвичай, входить туалетний столик, чи комод із дзеркальцем. Особливо мило виглядають вироби, виконані в ретро або вінтажному стилі.

Прокрутити вгору