интимная атмосфера_1

Інтимна атмосфера у спальні

Спальня – це насамперед відпочинок, тому при виборі обстановки обов’язково це потрібно враховувати. Якщо правильно підібрати інтер’єр, можна створити власний простір і інтимну атмосферу.

інтимна атмосфера

При цьому слід звернути увагу на те, що текстиль та оббивка меблів мають бути в одному кольорі. Оскільки спальня, ця кімната для розслаблення та відпочинку, вибирати яскраві фарби не варто, слід звернути увагу на пастельні відтінки, ті, що не впадають у вічі та створюють легку ауру.

Дизайнери пропонують багато варіантів для декору спальні. Не можна обминути сучасний декор з тканинною оббивкою біля ліжка, яке загорнуть на стелю. Причому оббивка ліжка має відповідати тканині на стелі. Такий декор виглядає ефектно та незвично.

інтимна атмосфера_3

Зі стелею теж можна експериментувати, але не сильно захоплюватися. Те, що стеля має бути рівною, без вигинів і однотонним – помилкова думка. Зараз модною тенденцією є натяжні стелі . Але такі стелі підійдуть більше у вітальню, ніж у спальню, варто враховувати.

У спальні найкраще робити стелі непомітні. Обстановка у цій кімнаті має бути спокійною, що сприяє інтимній атмосфері.

Наприклад, стеля зі світящими зірками, відмінний варіант для додання в спальні атмосфери якогось інтиму. Таке декорування дуже розслаблює та сприяє гарному відпочинку.

інтимна атмосфера_1

При виборі ліжка варто звертати увагу не тільки на красу меблів, але і якість. Насамперед, від ліжка залежить здоров’я та настрій. Ліжко має бути не тільки зручним, а й відповідати статурі людини. Наприклад, висока людина не повинна тіснитися на маленькому ліжку. Кожен вибирає сам, але якщо є час і можливість накопичити гроші, то краще придбати якісне ліжко. Від цього залежить відпочинок, що згодом позначається на здоров’ї. А на здоров’ї краще не заощаджувати.

Багато хто ставить одне питання: «А чи можна ставити телевізор у спальні?» Відповідь тут лише одна. Це справа особиста, але краще не ставити телевізор у спальні. Відомо, що від частого перегляду погіршується зір. Телевізор навряд чи сприятиме відпочинку, що дуже важливо у цій кімнаті. Підвищена втома забезпечена кожному, хто переглядає телепередачі перед сном.

інтимна атмосфера_2

Кожен має право вибирати те, що підходить до душі та до смаку. Але варто пам’ятати завжди про те, що спальня – це відпочинок та інтер’єр повинен сприяти розслабленню, а не навпаки.

Прокрутити вгору