спальня с гардеробной1

20 прекрасних прикладів спалень з прилеглим гардеробом

Для зберігання одягу зазвичай виділяється скромне місце, що складається з комода, простої шафи, і, можливо, вішалки або двох.

Але завжди приємно помріяти про захоплюючу гардеробну кімнату з доступом до всіх речей в одному місці, а не шукати в кожній шафі квартири вдома сезонний одяг або взуття, інші речі.

У цій статті ми покажемо Вам 20 спалень, що надихають, які поєднують у собі стильний інтер’єр і функціональні рішення для зберігання.

Якщо ви вже замислювалися про гардероб раніше, ніж прочитали цю статтю, ми допоможемо вам визначитися і знайти місце за допомогою цих прекрасних рішень. 

спальня з гардеробною

Скляні двері – використовуйте для цього просторого гардеробу, відкритого та світлого, завдяки освітленню під кожною полицею.

Простір для взуття, сорочок, безліч невеликих ящиків для одягу, власник зазвичай не хоче виставляти на загальний огляд. Ну а якщо у вас є фантастичне почуття моди або ви маєте велику колекцію взуття, чому б не показати це?

спальня з гардеробною2

Матові, напівпрозорі стіни гардеробу дають мешканцю спальні трохи більше особистого життя, у плані зберігання речей, а також допомагають підтримувати більш мінімалістичний зовнішній вигляд, щоб відповідати стилю спальні. Тільки силуети вбрання видно крізь хмарну поверхню стін.

спальня з гардеробною3

У невеликій кімнаті важко відмовитися від корисного метражу спальні для масивної шафи.

Правильним вибором стануть прозорі двері, зберігаючи пряму видимість усієї площі, не блокуючи частину кімнати. Але іноді хочеться просто насолоджуватися спокійною спальнею і нічим більше, не мати в полі зору кожне вбрання – на цей випадок шафи є спеціальні штори.

спальня з гардеробною4

На цьому фото розсувні двері закривають нішу, утворюючи шафу, і займають стіну за узголів’ям ліжка, залишаючи багато відкритого простору на чудовий вигляд попереду. Усередині шафи, розумні варіанти зберігання надають функціональність та порядок.

спальня з гардеробною5

Ось приклад шафи, яка приховує простір, коли двері зачинені.

Шви на глянцевих стінових панелях дозволяють маскувати вхід, що приємно впливає на зовнішній вигляд з огляду на його близькість до телевізора. Коробки у першій фотографії теж варто згадати – затишні деталі для зберігання великих та середніх речей у гардеробі.

спальня з гардеробною6

Гратчасті двері відповідають унікальній особливості лівої стіни цієї стильної сучасної спальні. Горизонтальні планки пропонують баланс між чистою естетикою та декоративною привабливістю. А також успішно інтегрують деревину в інтер’єр без важкого виду суцільного дерев’яного полотна.

спальня з гардеробною7

Ця темна шафа в класичному стилі виглядає досить цікаво та непросто. Структура деревини на фасадах ящиків розташована горизонтально, тоді як на опорних панелях шафи вертикально – це тонка декоративна відмінність лише посилює відчуття натуральності та розкоші. 

спальня з гардеробною8

Навіщо все закривати стінами та дверима , якщо можна використовувати хитрі варіанти зберігання. Валіза, мінімалістичні коробки або випадковий ящик допоможуть тримати предмети в порядку на красивих стильних та відкритих полицях. Вбудоване освітлення підсвітить верхні полиці та зверне увагу на перехід від чорного фону на білий.

спальня з гардеробною9

Унікальний макет стелажів залишає місце для зберігання контейнерів будь-якого розміру. Античні скрині більші, ніж просто практично – вони чудовий спосіб прикрасити утилітарний простір. Ця шафа не виглядає як звичайна шафа – димчасті скляні панелі покликані потоншити вигляд кімнати без затінювання деталей усередині.

спальня з гардеробною10

Ось ще одна шафа з напівматовими дверима, цього разу у світлішому виконанні. При відкритті розсувних дверей, посилення їхньої непрозорості охоплює діапазон відтінків сірого, що використовуються в іншій частині спальні.

спальня з гардеробною11

Ця окрема подвійна шафа виступає як межа між спальною зоною та інтегрованою ванною, а також підтримує прийнятний рівень конфіденційності, не жертвуючи відкритості. Друга частина шафи діє як чудове монолітне узголів’я ліжка.

спальня з гардеробною12

Горизонтальні ламелі від підлоги до стелі освіжають типові двері шафи та створюють разючий та модерністський ефект. Простір між планками відкритий, що відкриває вільний доступ до огляду гардеробу.

спальня з гардеробною13

Розсувні двері є чудовим рішенням для шаф у приміщеннях, які не мають багато додаткового простору. Ця спальня не маленька, але традиційні розстібні двері могли б обмежити простір проходу з одного боку ліжка.

спальня з гардеробною14

У широких шафах з проходом прозорі двері стають дуже важливою умовою. Ніхто не хоче почуватися тісно і незручно всередині вбиральні, під час пошуку одягу, яким би він розкішним не був.

спальня з гардеробною15

Чи помітили ви якісь подібності між цією шафою та попередньою? Обидва вони розроблені одним майстром. Проект і внутрішні механізми однакові, а різниця лише у наповненні дверей, тут використано прозоре скло, а в попередньому тоноване.

спальня з гардеробною16

Ось ще одна інноваційна шафа, цього разу із забавними завихреннями. Вигин полиць, неправильні лінії межують десь між мінімалізмом та витвором мистецтва.

спальня з гардеробною17

Для тих, хто віддає перевагу класичному стилю, ця шафа допоможе візуалізувати цю ідею. Ящики виглядають як частина звичайної комоди, а також симетричні стійки для одягу добре виглядають без зайвої уваги.

спальня з гардеробною18

Складні двері є компактним рішенням. Ця шафа не відкрита для решти кімнати.

спальня з гардеробною19

В рамках цього відкритого плану поверху велика шафа для одягу служить свого роду перегородкою. Вона відокремлює спальню від їдальні та вітальні на іншій стороні, без необхідності повністю оточувати простір.

спальня з гардеробною20

Часткові стіни та тоновані стекла відокремлюють ці ліжка від відкритих шаф за ними – рішення, яке забезпечує набагато більший візуальний інтерес, ніж просто переміщення ліжка на інший бік кімнати.

Коментарі