6 хаків геніальної організації, про які знає дизайнер гардеробу знаменитостей

Як і шафа у ванній кімнаті чи кухонна комора, шафа багато розповість про вас. Ми не просто говоримо про історії, що стоять за предметами, які висять у ньому,— те, як ви вибираєте впорядкувати та демонструвати одяг і аксесуари, так само розповідає про вашу особистість. Ви розвішуєте речі за стилем і кольором або хаотично шаруєте куртки на зігнутих дротяних вішаках із хімчистки? Ваші улюблені аксесуари виставлені на вітрині та легкодоступні, чи приховані в шухлядах під шарами заплутаних аксесуарів?

Коли ми починаємо переходити в осінь і зиму, додавання об’ємних пальто, трикотажу та аксесуарів для холодного клімату може завдати шкоди добре організованому простору. Якщо ви готові розпакувати свої зимові речі, візьміть це на замітку. Ми звернулися до дизайнера і провідних фешн-блогерів, щоб дізнатися інсайдерські поради, якими вони клянуться, щоб підтримувати гардероб, гідний Pinterest. Так, є правильний спосіб скласти ваші светри, і ні, ви, ймовірно, не використовуєте кожен дюйм місця для зберігання.

Дотримуйтеся цих інсайдерських порад і хитрощів, щоб створити гарно організовану шафу, якою ви з гордістю можете похвалитися.

Знайте свій стиль зберігання

Найкраще організовані шафи не є складними чи надто стильними — вони розроблені відповідно до звичок власника щодо зберігання, хороших чи поганих. Наприклад, якщо у вас немає часу складати певні предмети, відкриті стелажі буде важко підтримувати в порядку протягом тривалого часу. Замість цього врахуйте свої організаційні звички та облаштуйте свою шафу відповідно.

Для тих із вас, хто здригається від думки про те, щоб складати шарфи та відповідні шкарпетки, пропонуємо рішення, які не потребують зусиль. Шарфи виглядають дуже шикарно, якщо вони висять на акрилових або латунних ручках для рушників — це інсайдерський трюк. Мені також подобається надягати товсті зимові шкарпетки в зимові черевики, щоб забезпечити їх зберігання, а також служити наповнювачем для підтримки форми черевиків, коли вони не використовуються в літні місяці.

Перерозподіліть простір для підвішування

Літні та зимові речі відрізняються за обсягом і довжиною, тому важливо оцінити, як ви розподіляєте простір у шафі під час зміни пір року. Найпоширенішою помилкою, яку я помічаю, є те, що люди не забирають літній одяг, коли додають зимовий, тому шафа переповнена. Зазвичай у шафі не вистачає [місця] для середніх або довгих речей, тому пальто накидають на прути з низьким висінням, які використовуються для коротших речей.

Якщо вам важко вішати простір, є одна частина шафи, яку ви, швидше за все, не використовуєте: задня частина. Якщо у вашій шафі більше глибини, ніж ширини, я б запропонувала повісити об’ємні пальта спереду на спину на подовженій штанзі.

Подібним чином, якщо ви не в змозі покласти всі свої літні речі на зберігання, вона каже, що задня частина полиць – це часто недостатньо використовується місце. Це чудове використання простору для сезонних складених речей. Коли настане сезон, витягніть задній ряд на передній, а передній на задній. Задній ряд чудово підходить для термальних штанів, водолазок тощо, а передній ряд для безрукавок, кольорових футболок тощо.

Колірний код складених елементів

Зима вимагає джинсів і светрів, а це означає, що вам доведеться виділити додаткове місце у своїй шафі для складених речей. Питання? Складений одяг, виставлений на відкритих полицях, може миттєво виглядати брудним; копаючись у нижній частині купи, решту можна залишити в безладі. Дизайнер каже, що вона уникає цієї проблеми, організовуючи їх відповідно до кодексу. Я складаю свої джинси та светри, складаю їх за пранням і кольором, щоб було легко бачити, що у мене є.

Я виявив, що коли речі акуратно складені, я краще їх бачу, і це значно полегшує одягання вранці.

Ще один простий спосіб зробити так, щоб складені речі виглядали акуратно, – це оновити техніку. Дизайнер каже, що вона складає одяг, як у роздрібних магазинах, щоб імітувати незайманий вигляд. Демонструйте їх складеним кінцем назовні, щоб ви бачили акуратний край і жодних швів одягу. Я виявив, що коли речі акуратно складені, я краще їх бачу, і це значно полегшує одягання вранці.

Однак не захоплюйтеся надмірним складанням ідеально складеного одягу, каже Адамс. «Я зберігаю низькі та послідовні складання стопок, тому один предмет не складається по-іншому або більше в стопці — це одразу зробить його брудним!» вона каже. «Я також упорядковую стоси за типом одягу, тканиною та кольором — ідея полягає в тому, щоб дивитися на стос і знати, що у вас є, щоб одягатися легше та веселіше! [Зберігайте] товстіші текстури внизу стосу, а легші тканини — зверху».

Використовуйте вставки для ящиків

Якщо ви не використовуєте вставки для ящиків і розділювачі для сегментування шафи, ви робите типову помилку. Мені подобається мати вкладиші для ящиків, які можна вийняти та замінити на аксесуари сезону, додаючи приклади, як-от «товстіші шарфи, рукавички та шапочки взимку, а також пляжні капелюхи та покривала влітку».

Вона також зазначає, що вставки допоможуть вам максимізувати кожен дюйм простору ящика, включаючи глибину та висоту, які часто використовуються недостатньо. Якщо у вас є глибокі ящики, подумайте про двоярусні вставки для ящиків, щоб максимізувати висоту.

Стилізуйте вішалку для одягу

Ви коли-небудь відчували, що у вас гардероб, завалений одягом, але нічого одягнути? Все залежить від того, як ви візуально рекламуєте свою шафу . Її головна порада, щоб переконатися, що нові зимові покупки не загубилися у безодні вашої шафи, — використовувати вішалку для одягу, тенденцію, яка помітно зростає, яку ми помітили в багатьох стильних спальнях . Я зберігаю вішалку для одягу з неношеними або новими речами, які нещодавно придбала, і це надихає на творчість.

Розглянемо видимість

Ваша шафа служить практичним цілям, але, як зазначає Азані, також важливо приділяти їй таку ж увагу, як і іншим частинам вашого будинку. Зрештою, це місце, де ви готуєтеся до майбутнього дня. Ви справді хочете починати кожен ранок з того, що нишпорите в брудних ящиках і шукаєте втрачені шкарпетки?

Дизайнер каже, що вона купує відповідні контейнери, щоб надати своїй шафі однорідного вигляду, навіть коли вміст кидається туди. Я купую маленькі ящики для зберігання білизни, які можна знайти в IKEA або CB2, і я також великий шанувальник взуття, оскільки вони виготовлені зі шкіри та є ефективною альтернативою для зберігання менших аксесуарів.

Вона також відводить полиці для демонстрації свого улюбленого взуття. Кожне взуття має унікальну історію, тому це не лише чудовий предмет для зберігання, але й цікавий предмет, на який варто дивитися. Я вважаю це своєю виставкою мистецтва і можу насолоджуватися нею щодня.

Прокрутити вгору