8 способів створити мінімалістичний дизайн інтер’єру вдома

Можливо, ви давно мріяли повернутися додому після напруженого робочого дня та відпочити у своєму мінімалістичному інтер’єрі, але просто не знаєте, з чого почати, коли мова йде про досягнення цієї мети. Можливо, ви відчуваєте, що просто занадто пізно ставати мінімалістом — зрештою, що ви будете робити з усіма своїми речами?

Ну, подумайте ще раз: дизайнери довели, що повільно, але впевнено прийняти мінімалістичну естетику дизайну більш ніж можливо, і, на щастя для нас, запропонували вісім дієвих кроків, щоб додати трохи простоти у свої домівки.

Пам’ятайте про наступні перевірені та вірні тактики дизайну, і ви точно зможете жити як мінімаліст. Приберіть зайве назавжди.

  01з 08

  Виберіть предмети меблів, які виконують подвійні функції

  Мінімалістичні будинки, безумовно, не наповнені меблями, тому предмети, які входять до уваги, повинні бути ультраутилітарними.

  Меблі, які мають приховане зберігання та є багатоцільовими, є ключем до мінімалістського дому. Ці типи предметів дозволяють зменшити обсяг простору та належним чином приховати будь-які додаткові предмети чи безлад.

  Пуфики з кришками для зберігання стануть чудовими варіантами для сидіння, коли гості зупиняються, а також служать столиками або підставками для ніг. Тим часом такі предмети, як ковдри, можна легко кинути всередину для збереження. Galloway також цінує консольні столики, які легко перетворюються на столи.

  Залишення негативного простору для відпочинку означає, що розум також може відпочити. Це такі предмети, як кошики або плетені скрині з кришками, які додають нотку текстури, приховуючи безлад.

  02з 08

  Додайте рослини та натуральні матеріали

  Рослини більш ніж бажані в мінімалістських просторах, тож якщо ви не можете жити без своїх зелених друзів, не хвилюйтеся — вони сяятимуть у вашому новому, скороченому домі.

  Рослини — це простий спосіб прикрасити кімнату аксесуарами, не додаючи додаткового декору чи меблів, які можуть зменшити мінімалістичний ефект.

  Сміт висловлює подібні погляди. Природні елементи завжди є обов’язковими в моїх більш мінімалістичних дизайнах, які можуть включати натуральне дерево або великі кристали. Вони додають краси, підвищуючи атмосферу простору.

  03з 08

  Приберіть безлад

  Усунення безладу – це, звичайно, важливий крок для тих, хто хоче прийняти мінімалістичний дизайн інтер’єру. Настав час відмовитися від речей, які вам більше не потрібні чи не потрібні.

  Це стосується не тільки домашнього декору. Не розлучайтеся з предметами одягу, косметичними засобами та кухонним приладдям, які просто займають місце. Для натхнення зазирніть у свою шафу : якщо ви не одягали щось протягом року, ви, швидше за все, не одягнете це знову. Добре починати повільно, відпускаючи.

  Крім того, розпрощатися із зайвими речами може призвести до великого почуття досягнення. Зверніть увагу на те, як ви почуваєтеся, коли з’являється більше простору, і які приємні відчуття ви отримуєте від того, що залишаєте речі на місці для пожертв. Робити добро для інших справді окупається.

  04з 08

  Дотримуйтеся правила «Один увійшов, один вийшов»

  Дивно, як багато може отримати одна людина за короткий проміжок часу. Порожні кухонні ящики, шафа в спальні та шафи у ванній кімнаті, коли ви вперше переїхали, якимось чином переповнені непотрібними та невикористаними речами, що збирають пил. Навіть якщо ви цього не бачите, ці «речі» захаращують ваш простір і займають цінну кімнату у вашому домі – немає кращого часу, щоб прибрати цей ящик для сміття.

  Ви, мабуть, чули, як ваші друзі, які живуть у невеликому космосі, хвалять правило «один увійшов, один вийшов», і це ключовий урок, якого слід дотримуватися, якщо ви шукаєте більш мінімалістичний дім. Наприклад, кожного разу, коли ви приносите додому нову пару взуття, старішу потрібно додавати до купи пожертвувань (або викидати, якщо справді бачили кращі дні).

  Це може допомогти створити баланс у просторі та уникнути раптового відчуття тісноти з часом. Завжди залишайте простір, щоб усе дихало енергією.

  05з 08

  Уважно додайте аксесуари

  У зв’язку з цим немає потреби виставляти напоказ акценти просто так, і наші дизайнери погоджуються — радять не боятися порожніх стін. Існують інші способи вставити акценти у ваш будинок, які будуть водночас естетично привабливими та функціональними.

  Підноси на журнальних столиках або комодах додають декоративний елемент і нотку стилю, а також об’єднують предмети, які нам потрібні в повсякденному житті. Менше — це краще, і будьте уважними, куруючи.

  Не знаєте, що робити з речами, які були подарунком, але просто не відповідають вашому новому, більш мінімалістичному стилю життя? Сфотографуйте їх на пам’ять, а потім додайте до купи пожертв, щоб хтось інший міг подарувати їм новий дім.

  06з 08

  Пам’ятайте про силу освітлення

  У будь-якому просторі — і особливо в мінімалістичному просторі — світло — це все. Нехай світло засяє! Від природного світла до навколишнього більш м’якого світла, ви можете створити різні настрої за допомогою свого плану освітлення.

  Не плануйте покладатися виключно на навісні світильники у вашому приміщенні; не забудьте також запастися настільними лампами та робочими лампами. Зберігайте драпірування красивими та повітряними; мінімалістичний дім — це не місце для надщільних, вишуканих або яскравих штор.

  07з 08

  Не ускладнюйте

  Вибираючи речі для мінімалістичного дизайну, дизайнер віддає перевагу простим формам і нейтральним монохромним кольорам. Обидва візуально приємні, але не надто зайняті, але додають великого інтересу та тепла в простір.

  08з 08

  Приймайте подорож

  І останнє, але не менш важливе, пам’ятайте, що, як і всі інші дизайнерські проекти, мінімалістичний простір не поєднається відразу. Створити мінімалістичний дім не обов’язково за одну ніч. Думайте про це більше як про процес.

  Виконання кожного з наведених вище кроків один за іншим безсумнівно окупиться в довгостроковій перспективі.

  Прокрутка до верху