14 яскравих і веселих жовтих ідей для ванної кімнати

Жовта ванна кімната, безперечно, є незвичною. Однак вибір незвичайного кольору може стати сміливим вибором дизайну, який потрібен вашому дому. Для чогось більш м’якого, використовуйте більш блідий, кремово-жовтий. Для кольору, який нагадує про літо протягом усього року, спробуйте яскравий і сонячний жовтий. Або, щоб підсилити настрій і додати трохи драматизму, виберіть темно-жовтий колір, який бере свої кольори від темно-помаранчевого.

Незалежно від того, який відтінок жовтого ви вирішите додати до своєї ванної кімнати, знайте, що ви можете додати його майже в будь-якій кількості — чи то лише кілька яскравих акцентів, чи то ціла стіна.

01з 14

Зробіть це в стилі середини століття

Яскраві та сміливі кольори є основними рисами стилю середини минулого століття , особливо якщо ви шукаєте атмосферу Палм-Спрінгс. Додайте цей ретро-вигляд у свою ванну кімнату за допомогою яскраво-жовтої фарби. Але переконайтеся, що воно не надто яскраве — ви ж не хочете, щоб ваша власна ванна засліпила очі.

Щоб він виглядав більш модно, поєднайте жовту фарбу з графічними та геометричними візерунками або елементами ретро-вигляду. Або, для більш південно-західного вигляду, додайте кілька сукулентів.

02з 14

Спробуйте блідо-жовтий

Натурально-білі сьогодні в моді. Але для кремового кольору, який також зробить вашу ванну кімнату затишнішою, спробуйте блідий, ледь помітний жовтий колір на стінах.

Теплі тони блідо-жовтого зроблять вашу ванну кімнату привабливішою, а не холодною, тоді як нейтральні тони фарби допоможуть їй вписатися практично в будь-який стиль або шафу для ванної кімнати. Якщо ви не бажаєте перефарбовувати, використовуйте ці теплі й нейтральні тони деінде у вашому просторі, наприклад, у білизні чи аксесуарах для стільниці.

03з 14

Поєднуйте жовтий із коричневим

Чудовий спосіб зробити сміливий вибір кольору, як жовтий блиск у ванній кімнаті, це поєднати його з контрастним кольором, який зробить його яскравим.

Тут дизайнер поєднав теплий жовтий з насиченим коричневим для невимушеного південно-західного образу. Щоб отримати найкращий ефект, використовуйте свій контрастний колір як акцентний, використовуйте його в білизні, фурнітурі або предметах декору.

04з 14

Додайте кілька смуг

Бажаєте додати трохи химерності такому нудному та простому простору, як ванна кімната? Додайте кілька жовтих смуг. Яскраво-жовтий — це вродже веселий колір, тому це безпроблемне поєднання з химерними широкими смугами.

Якщо ви бажаєте, щоб ваші смужки виглядали більш дорослими, використовуйте тонші або виберіть більш насичений або більш блідо-жовтий. У будь-якому випадку, час насолоджуватися новою жовтою ванною кімнатою в смужку.

05з 14

Використовуйте жовту фіранку для душу

Бажаєте додати сонячного та яскраво-жовтого у свою ванну? Для легкого та яскравого оновлення додайте жовту фіранку для душу. Але щоб ваш вибір кольору виглядав навмисним, переконайтеся, що фіранка для душу не єдина жовта річ у вашій ванній кімнаті. Додайте кілька інших жовтих аксесуарів, як-от тримач для зубних щіток, каструлю або мильницю, щоб завершити образ.

06з 14

Почніть з малого

Якщо багато жовтого змушує вас нервувати, ми розуміємо. Але замість того, щоб повністю ігнорувати це, почніть з малого. Почніть з кількох жовтих акцентів, як це зробили тут із жовтим дзеркалом і рушниками. Як тільки ви відчуєте себе впевненіше у своєму виборі кольору, подумайте про те, щоб додати трохи жовтої фарби до деяких акцентів, як-от дошка для бісеру чи стелажів, або збережіть свою яскраво-жовту ванну кімнату такою, якою вона є.

07з 14

Спробуйте жовті меблі

Якщо у вас під рукою є жовта фарба, спробуйте пофарбувати шафки для ванної кімнати. Це просте (і унікальне) оновлення, яке можна зробити за день. Поєднуйте жовту шафу зі срібною або нікелевою фурнітурою, щоб завершити образ.

08з 14

Використайте жовту плитку

Є кілька кращих способів додати жовтий колір у вашу ванну кімнату, ніж жовта плитка. Бездоганна жовта скляна плитка надає вашій ванній кімнаті багато кольорів, не жертвуючи її обтічним і полірованим виглядом. Якщо ви шукаєте менш сучасний і більш старовинний жовтий колір, виберіть блідо-жовту плитку. Його приглушені тони додадуть вашій оновленій барвистій ванній кімнаті серйозні настрої 70-х.

09з 14

Спробуйте візерунок

Для оновленого, сучасного вигляду, який черпає натхнення від століття, використовуйте жовту плитку з малюнком у своїй ванній кімнаті. Вищезазначена ванна кімната вирізняється плиткою на стінах і підлозі в тон із широким простором теплого жовтого візерунка. Найефектніший ефект плитки виникне завдяки більшим, повторюваним візерункам, таким як сонячні промені.

Якщо вам потрібен дещо тонший візерунок плитки, виберіть менший візерунок і плитку. Але переконайтеся, що ви використовуєте їх, щоб заповнити менший простір, ніж плитку більшого розміру, оскільки стіна, повна дрібних візерунків, може здатися приголомшливою.

10з 14

Спробуйте вертикальну плитку

Щоб ваша маленька ванна кімната виглядала більшою, ніж вона є, жовтою плиткою, спробуйте вертикальну жовту плитку. Довгі лінії жовтої плитки створюють ілюзію висоти, роблячи вашу ванну кімнату більш просторою та менш тісною.

11з 14

Спробуйте Terrazzo

Іноді ви шукаєте стиль ванної кімнати, який був би менш одноколірним і більше багатобарвним. Якщо це ви, спробуйте терраццо. Ця приголомшлива та весела мозаїчна плитка привносить багато жовтого, а також інші кольори, як-от синій і темно-помаранчевий.

Подібний різнокольоровий вигляд — хороший спосіб доповнити вашу ванну кімнатою легким жовтим. А щоб цей жовтий виглядав ще красивішим, виберіть тераццо з темно-синім — він ідеально доповнює жовтий.

12з 14

Використовуйте багато відтінків жовтого

Інший спосіб додати жовтого кольору без необхідності мати суцільну стіну – використовувати багато різних відтінків жовтого у вашій ванній кімнаті. Це допоможе розбити будь-яку візуальну монотонність, і якщо ви виберете мозаїчну стіну, результат буде приголомшливим. Однак це не обов’язково робити в мозаїчній плитці — ви також можете використовувати багато різних відтінків жовтого в декорі ванної кімнати або постільній білизні для подібного багатошарового вигляду.

13з 14

Поєднайте жовтий із зеленим

Ще одне виграшне поєднання кольорів для ванної? Жовтий і зелений. Ці ботанічні тони чудово поєднуються один з одним і створюють кольорову палітру, яка підкреслює зовнішність. Щоб отримати такий вигляд, використовуйте теплий жовтий, як соняшник, як основний колір. Потім використовуйте зелені акценти по всій ванній кімнаті, щоб додати кілька штрихів холодного кольору. Подумайте про використання зелених віконних покриттів або кімнатних рослин. Хочете ще більше підсилити колір вашої ванної кімнати? Також додайте трохи помаранчевого або червоного. Ви залишитеся з ванною кімнатою, яка буде сонячною та яскравою протягом усього року.

14з 14

Використовуйте жовту ванну

Якщо вам подобається зовнішній вигляд жовтої плитки, але вам не подобається ціна, пов’язана з покриттям нею усієї вашої ванної кімнати, спробуйте облицювати ванну плиткою. Це дешевше, ніж плитка від стін до стелі у всій ванній кімнаті, але вона все одно приносить багато сонячного кольору.

Прокрутка до верху