элегантный сад3

Елегантний сад – як правильно підібрати рослини?

Напевно, кожен садівник мріє про свій райський куточок у саду.

Прикрашаючи свою ділянку, хочеться внести до її оформлення щось нове. Для прикраси ділянки необхідно спочатку вибрати рослини. Найкраще підійдуть вічнозелені чагарники, оригінальні багаторічники або плодові чагарники.

Що можна підібрати з рослин для елегантного саду, наприклад:

• Вишневоплідну сливу;

• чагарникову хризантему;

• Брахікому;

• Синій волошка;

• Високоштамбову троянду.

елегантний сад1

Пора року для початку оформлення підійде різне як осінь, так і весна.

На підготовленій та розчищеній ділянці потрібно буде викопати ямку для сливи. Внести добрива і посадити чагарник. Глибина лунки має відповідати розміру кореневої системи сливи. У тісноті рослина загине, не встигнувши розпочати свій розвиток.

Якщо ділянці є садова доріжка, чи планується її створення, тоді з обох боків стежки слід скопати смуги. Ширина смуг має становити близько одного метра. Необхідно внести в них компост приблизно на висоту п’ять сантиметрів і перемішати його із землею.

На кожній стороні таких доріжок слід розташувати троянди. Бажано вибирати квіти, що досягають висоту до півтора метра. Якщо їх посадка відбулася в осінній період, необхідно зробити для них укриття з хмизу.

елегантний сад2

По настанню весни потрібно буде в діжках розсадити волошки та брахікоми. У вибрані глиняні горщики посадити хризантеми. Після чого рослини слід добре пролити водою. Грунт для них необхідно готувати лише удобрене.

У літній період слід регулярно проводити поливання всіх рослин. Хоча б двічі на місяць їх годувати відповідним добривом. Зів’ялі бутони необхідно постійно видаляти з квітів, це продовжить їх цвітіння більш тривалий термін.

В осінній період з клумб потрібно буде видаляти однорічні квіти, а троянди вкривати, підправляти та видаляти їх зайві пагони.

елегантний сад

Всі ці рослини можуть ужитися практично на будь-якому виді грунту.

А освячення для них може бути як яскраве, так і трохи затемнене. Щороку можна на клумбах з багаторічними квітами створювати доповнення з інших однорічників. Все залежить від смаку господаря та його фантазії. Види рослин бажано вибирати під тип перерахованих вище.

Прокрутити вгору