6 порад, як оформити інтер’єр будинку в стилі лофт

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-1-1-997x1024.jpg

Як вас може не зацікавити натхненна великим містом тенденція дизайну інтер’єру в стилі лофт? Великі, світлі та просторі кімнати, в яких збереглася сувора фурнітура та фурнітура будівель минулого, що глибоко вкоренилися у виробництві. Зовнішній вигляд прирівнюється до невимушеного стильного і безтурботного простору, який не схожий на жоден стиль декору. 

Читайте також Простора мікро-квартира в стилі лофт

Колишні заводські приміщення часто займали художники та музиканти, які живуть на мізерний дохід. Ці квартири складського типу були дешевими, світлими та просторими; все, що потрібне творчій людині для процвітання.

В даний час дизайн інтер’єру будинку в стилі лофт набув абсолютно нової форми. Читайте далі, щоб дізнатися про наші 6 порад про те, як оформити інтер’єр будинку в стилі лофт.

1. Збережіть якнайбільше оригінальної фурнітури

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-2-1.jpg

Як би це не здавалося очевидним, необхідно відзначити, що найважливіша частина оформлення будинку в стилі лофт – це оригінальні риси будівлі. До них відносяться:

 • Оригінальні цегляні стіни
 • Стовпи та вентиляційні отвори
 • Оригінальні вікна
 • Оригінальна підлога (якщо стан задовільний)

Оригінальні цегляні стіни – перше, на що звертають увагу при вході в будинок у стилі лофт. Великі площі цегли відразу ж задають тон, підкреслюючи вигляд, якого ви намагаєтеся домогтися зсуву. Якщо вам пощастило знайти будинок у стилі лофт із оригінальними цегляними стінами, переконайтеся, що їх не чіпають. Якщо, однак, вам так не пощастило, є ще один метод, який допоможе – цегляні плити. Відносно прості в установці і є набагато легшою версією справжньої плитки.

Ми рекомендуємо заплатити трохи більше, ніж справжні цегляні плитки. Штучна цегляна плитка часто виглядає фальшивою та може повністю зіпсувати зовнішній вигляд, якого ви намагаєтеся досягти. Пам’ятайте – тут ми шукаємо автентичний лофт декор.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-3-1.jpg

Справжній житловий простір у фабричному стилі повинен мати оригінальні вікна у фабричному стилі, встановлені з першого дня. Припускаючи, що ви знаходитесь в такому вдалому положенні, максимально використовуйте природне освітлення, яким користується ваш будинок у стилі лофт, постійно залишаючи їх безперешкодними.

З погляду стилю, жалюзі — кращий вибір, ніж штори, вони створюють більш чистий, мінімалістський вигляд і пропускають більше світла, коли вони повністю відкриті.

2. Освітлення у стилі лофт

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-4-1.jpg

Припускаючи, що ваш новий будинок у стилі лофт оснащений безліччю оригінальних та автентичних світильників та пристроїв, ви повинні розглядати вибір освітлення у лофті як один з перших та найважливіших варіантів, які ви повинні прийняти з самого початку.

Ваш вибір освітлення не тільки змінює настрій і відчуття простору після настання темряви, але також може вплинути на зовнішній вигляд.

3 основних варіанти освітлення для інтер’єру будинку в стилі лофт:

 • Бетонні підвісні світильники
 • Металеве висвітлення
 • Освітлення у морському стилі
Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-5-1.jpg

Ніщо так не кричить про «лофт декор», як бетонне освітлення. Бетонне освітлення – це груба та стильна форма освітлення будинку в стилі лофт, яка захоплює зовнішній вигляд у всій повноті. Бетонні підвісні світильники пропонують відчуття мінімалізму, якого просто не може досягти більшість інших стилів лофт освітлення. Щоб отримати максимальну віддачу від зовнішнього вигляду підвісних бетонних світильників, повісьте 2 або 3 світильники над барною стійкою, щоб додати неабияку дозу промислового шику на кухню вашого лофт будинку. 

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-6-1.jpg

Промислове металеве висвітлення буває різних форм. Величезні куполоподібні світильники – чудовий спосіб, оскільки вони не тільки чудово виглядають, але й забезпечують гарне поширення світла по кімнаті. Так само підлогові і настільні лампи в індустріальному стилі відмінно підходять для акцентування уваги в відокремленому куточку кімнати.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-7-1.jpg

Тенденція стельових світильників у стилі сітки бере сцену штурмом. Вони виглядають неймовірно і дуже схожі на куполоподібні версії, забезпечують широке поширення світла, зберігаючи ваш простір добре освітленим після темряви.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-8-1.jpg

Освітлення у морському стилі ідеально доповнить декор вашого лофт будинку. Завдяки використанню таких матеріалів, як мотузка, натуральна лоза та ротанг, цей варіант освітлення будинку у стилі лофт додає простору вишуканої приземленості.

3. Нейтральні тони

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-9-1.jpg

Сама суть дизайну інтер’єру будинку в стилі лофт полягає в його матеріалах та палітрі кольорів. Вкрай важливо, щоб інтер’єр вашого лофт будинку мав нейтральні тони, щоб по-справжньому інкапсулювати зовнішній вигляд. Метали, цегла і бетон мають схожу загальну рису в тому, що всі вони відповідають або нейтральній, або грунтовій палітрі, тому при оснащенні вашої квартири в складському стилі важливо пам’ятати про це. Прикрасьте свій лофт будинок кількома з наступних предметів, щоб зберегти колірний баланс.

Дзеркала у металевому каркасі

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-10-1.jpg

Дзеркала у металевій рамі не тільки пропонують сміливий індустріальний стиль, але й можуть допомогти зробити інтер’єр вашого будинку більше! Повісьте велике дзеркало в металевій рамі в кінці коридору, щоб створити відчуття простору, або навпроти великого вікна, щоб гарне природне світло було ще яскравіше.

Дерев’яні сходи для рушників

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-11-1.jpg

У наші дні сходи для рушників стають звичайним явищем у дедалі більшій кількості будинків через їхній химерний дизайн. Однак вони можуть принести користь індустріальному лофт в їхніх колірних тонах. Сходи для рушників з натурального дерева – ідеальний спосіб додати ще більше індивідуальності інтер’єру вашого складу, зберігши при цьому наступність кольору.

Читайте також Полиця сходи – оригінальна ідея для вашого інтер’єру

Аксесуари для бетонних будинків

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-12-1.jpg

Ми вже згадували підвісні світильники з бетону як основне рішення для освітлення інтер’єру вашого будинку, тому цілком природно використовувати цю тему разом з аксесуарами для будинку з бетону. Від бетонного настінного годинника до бетонного столу; бетонні кашпо та бетонні вази, аксесуари для будинку з бетону не тільки виглядають фантастично, а й відповідають типовим колірним тонам інтер’єрів лофт приміщень.

4. Відкрите планування

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-13-1.jpg

Є кілька порад, які ви могли б розглянути, якщо хочете підняти свою лофт квартиру або будинок з відкритим плануванням на кілька щаблів.

Зламаний план

Подібно до відкритого планування, ламане планування поєднує стильну естетику відкритого планування, але допускає трохи більше поділу за рахунок використання «зон».

Зламаний план може бути досягнутий за допомогою різних продуманих дизайнерських рішень, таких як перегородки у вигляді двостулкових та розсувних дверей. Різні рівні підлоги створюють чіткий поділ і навіть змішані стилі освітлення в кімнаті створюють відчуття усамітнення від однієї частини до іншої.

Якщо ви хочете чіткого відчуття поділу між кухнею та житловими приміщеннями, але при цьому хочете зберегти відкрите планування свого будинку в стилі лофт, подумайте про ламане планування.

Двосторонні або центральні каміни

Квартири-лофт відкритого планування іноді можуть здаватися трохи менш затишними, ніж їх традиційні комори, тому відмінний спосіб додати серйозну дозу затишку в декор вашої складської квартири відкритого планування – встановити двосторонній або центральний камін. .

З двосторонніми камінами ви не тільки станете головним місцем для розмови в кімнаті, але й тепер дві кімнати можуть відчути тепло вашого розкішного дров’яного пальника. Так само центральний пальник для дров – це сміливий і красивий дизайнерський вибір, який дійсно виділяє простір.

5. Меблі в стилі лофт

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-14-1.jpg

Будинок у стилі лофт не такий гарний, наскільки гарні декор та меблі, з якими він оформлений. Дизайн інтер’єру будинку в стилі лофт це міська тенденція, яка повинна бути доповнена аксесуарами для будинку.

Якщо дозволяє час, ремонт старих меблів – відмінний спосіб надати вашому будинку стиль лофт. Відновлений комод та кавові столики не тільки додають простору сільську привабливість, але й є відмінним вибором, якщо ви хочете додати індивідуальності до свого будинку в лофт стилі.

Якщо, як і для більшості з нас час грає вирішальну роль, вам слід подумати про покупку нового. Прикрасьте свій лофт будинок меблями у складському стилі, який доповнить зовнішній вигляд. Ознайомтеся з цією добіркою унікальних дизайнів та подумайте, як ви можете застосувати їх до свого будинку у стилі лофт.

 • Мідні барні стільці без спинки
 • Барні стільці в індустріальному стилі
 • Паркетні журнальні столики
 • Відкриті підвісні стелажі

Стилізуючи свій будинок за допомогою красивого земного дизайну, такого як мідні барні стільці, або красиво оброблених предметів, таких як паркетні журнальні столики та відкриті стелажі, ви додаєте характер, а також функціональність та перетворюєте колись промислову будівлю на домашній простір.

6. Пом’якшіть тверду підлогу за допомогою вицвілих вінтажних килимів і потертих тканин

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-15-1.jpg

Квартири-лофти-склади рідко можна порівняти за стилем, але через те, що багато будинків мають оригінальні підлоги з твердої деревини, будинку в складському стилі іноді може не вистачати комфорту та затишку. Тут ви можете повернути трохи домашнього затишку до своєї оселі, квартири з безкоштовними м’якими меблями.

По-перше, вицвілі вінтажні килими – це абсолютна перша точка заходу. Ідеально підходящі для віталень та спалень, вінтажні килими пропонують вишуканий стиль та додають трохи затишку під ноги. Однак не забудьте ретельно подумати про колір – ці необроблені метали та землісті цегляні стіни краще підходять для нейтральних тонів, а не для яскравих та яскравих кольорів.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - interer-doma-v-stile-loft-16-1.jpg

Так само не забувайте про вплив м’якого текстилю та пледів на простір. Потерті тканини або вовняні ковдри стануть чудовим доповненням до будь-якої зони відпочинку та створять затишок увечері.

Дизайн та інтер’єру будинку в стилі лофт

Якщо ви придбали нове колишнє заводське приміщення з величезним потенціалом і вам цікаво, як прикрасити складський будинок, ми сподіваємося, що це допомогло вам. Пам’ятайте, перший і найважливіший момент – зберегти якнайбільше оригінальних деталей. Після цього подумайте про доповнення додатковими аксесуарами, такими як освітлення в складському стилі, меблі в складському стилі, дзеркала в металевому каркасі та аксесуари для будинку з бетону, приділяючи особливу увагу тонам кольору і забезпечуючи безперервність.

І, нарешті, ніколи не пропускайте з уваги той факт, що це ваш будинок. Ви завжди повинні почуватися комфортно і невимушено, тому поверніть трохи домашнього затишку у свій простір з безкоштовними вицвілими вінтажними килимками та м’яким текстилем.

Прокрутити вгору