дизайе в стиле лофт3

Будь вільним — дизайн у стилі лофт

Відчути себе американцем середини минулого століття у власній квартирі легко, якщо оформити її дизайн у стилі лофт. Сучасність і данина минулому у поєднанні з великою кількістю світла і простору роблять лофт незамінним для людей, які шукають свободу від буденності.

На противагу тісним квартирам – лофт акцентує увагу на просторі житлового приміщення. Уявіть собі будинок без міжкімнатних перегородок: жодних стін та дверей. Все, що заважає вільному пересування, виключається із поняття стилю. Єдиний простір, високі стелі та вікна до підлоги – характерні риси інтер’єру у стилі лофт.

Індустріальна спадщина стилю лофт

дизайн у стилі лофт1

У наш час дизайн у стилі лофт прийшов із Нью-Йорка 40-х років. Виробництва, які розміщувалися на Манхеттені, були змушені переїхати до районів, де ціна на землю була не настільки високою. Порожні приміщення припали до душі творчій еліті, яка пристосувала їх під студії та виставкові зали. З тих пір дух свободи та самовираження оселився у колись фабричних та заводських цехах.

Відлуння минулого в інтер’єрі лофт виявляються в грубих фактурах, непомітних тонах, неоштукатурених стінах, у виставлених напоказ трубах і системах вентиляції. Елементи фабричного спадщини пов’язуються зі справжнім за допомогою меблів та сучасних деталей декору.

Нарівні з цегляною та кам’яною кладкою, дерев’яними підлогами, невигадливими лініями – дизайн у стилі лофт вітає модні елементи в інтер’єрі.

Графіті та постери, картини в авангардному стилі, світильники, дизайнерські меблі – виграшно виглядають на тлі просторого та лаконічного приміщення.

дизайн у стилі лофт


Питання зонування простору вирішується за допомогою кольору, розміщення меблів, легких скляних або пластикових перегородок і ширм. Висвітлення не є чимось посереднім: воно включається у гру під назвою лофт. Великі вікна не перегороджують шлях денному світлу. Вільно проникаючи у приміщення, він підкреслює фактурність цегли, каменю, бетону, дерева та металу.

Дизайн в стилі лофт – це дух часу, пов’язаний з модними віяннями в інтер’єрному дизайні.

Це поєднання творчої свободи з благородною стриманістю, прямих кутів та хитромудрих форм.

Прокрутити вгору