идеи для комнаты подростка

Ідеї ​​для кімнати підлітка

Коли дитина стає підлітком, починається складний час для неї самої і для її батьків, на даному етапі важливо спрямовувати розвиток дитини і не обмежувати її самовираження. Потрібно бути готовим до того, що самовиражатися дитина буде за допомогою своєї кімнати, тому не варто обмежувати дизайн у яскравості та креативності – допоможуть ідеї для кімнати підлітка.

Вибираючи колір стін, можна вибрати яскраві кольори, якщо вони відображають внутрішній світ дитини, або нейтральні кольори, залишивши прикрасу кімнати плакатами, кольоровими дрібничками та прикрасами на дитину, проте важливо не переборщити з помірністю, щоб кімната не виглядала зовсім безликою та нецікавою.

Для обробки варто вибрати орнаменти, які виглядатимуть сучасними та молодіжними.

Можна вибрати стиль пін-ап або стилізацію, наприклад під навігаційну карту або під графіті.

Освітлення в кімнаті підлітка мало відрізняється від освітлення дошкільника, різниця в тому, що ігрову зону замінить кут для спілкування з друзями та стіл для комп’ютера, а значить яскраве освітлення можна замінити приглушеним та розслаблюючим. Вдалою ідеєю для кімнати підлітка буде можливість перемикати світло, вибираючи між яскравим верхнім, приглушеним світлом бра і освітленням.

У підлітковому віці важливо навчитися спілкуватися з іншими людьми, тому важливо, щоби інтер’єр був яскравим, оригінальним, розрахованим на часті візити гостей.

У світлі цього, в кімнаті, швидше за все, знадобляться диван і крісла, а ось необхідність спірного ліжка, можливо, є сенс замінити цей інтимний предмет інтер’єру розкладним диваном. Звичайно, це не так престижно, але для дітей цей фактор не такий важливий.

Кількість місць для зберігання речей не повинна значно збільшитись, різниця в тому, що зараз у дитини з’являється все більше хобі, а отже, потрібно десь зберігати приналежності до них.

Розміри куточка для хобі залежать від його виду, якщо це ліплення з глини, то потрібно буде багато місця, а якщо дитина захоплюється колекціонуванням марок, великого простору не потрібно.

Декором кімнати краще займатися самій дитині, так як її захоплення часто змінюватимуться, а з ними і дорогі йому дрібнички.

Якщо дитина сама не хоче прикрашати приміщення, можна зробити це замість неї в тому стилі, який вона схвалить, головне, щоб в ідеї для кімнати підлітка елементи декору не впадали у вічі і виглядали нейтральними. Можна прикрасити кімнату абстрактними фігурами або іграшками, але картини можуть бути надто претензійними.

Прокрутити вгору