современная комната для девочки

Сучасна кімната для дівчинки

Кожна маленька дівчинка мріє бути принцесою, а завдання батьків їй допомогти за допомогою облаштування кімнати.

Коли вона зовсім мала, ви оформляєте її кімнату на свій розсуд: рожеві рюшечки, бантики, конячки, плюшеві ведмедики і т.д. Але ось принцеса-мала підросла, а принцесі-підлітку вже хочеться оформити сучасну кімнату для дівчинки кімнату на свій смак. Ваше завдання не нав’язувати свою думку у виборі від шпалер до меблів, а дати пораду в тому чи іншому питанні. Часто якщо є можливість, батьки для цього наймають дизайнерів.

Звичайно ж, в першу чергу при виборі меблів потрібно враховувати матеріал, з якого вони виготовлені, міцність та безпека.

У підлітковому віці багато хто мріє пострибати на ліжку і хочеться щоб воно не поламалося і дитина не забилася. Тому увагу потрібно звернути і на кути меблів, щоб вони не були дуже гострими.

Як і в молодому віці, підлітку необхідний вільний простір, тому при покупці меблів бажано враховувати її функціональність.

Розставляти меблі в сучасній кімнаті для дівчинки потрібно так, щоб кімната залишалася просторою. Для невеликої кімнати добре підійде розкладний диван та меблі, які можна перенести в іншу кімнату або переставити. Шафа можна встановити в коридорі або вітальні, а в кімнаті обійтися невеликим комодом. Замість стільців можна використовувати подушки або крісло-грушу, які будь-якої миті легко прибрати.

Якщо у вас дві дівчинки, то можна встановити двоярусне ліжко і використовувати меблі, які можна легко трансформувати.

Зрештою, потрібно, щоб у кожної був свій особистий простір.

Штори, здебільшого, вибираються в пастельних тонах, прикрашені квітковим принтом або воланами чи бантами. Головне, щоб матеріал був натуральним та добре підходив для прання.

Заощадити місце в кімнаті для дівчинки можна також, якщо в ліжко будуть вбудовані ящики, а на стінах розташуються різні полиці та стелажі.

Невеликі подушки та м’які іграшки допоможуть додати кімнаті затишку.

А якщо над ліжком розташувати світильники та дзеркала, то кімната здасться трохи більше. Взагалі в кімнаті має бути якнайбільше сонячного світла.

Креативну сучасну кімнату для дівчинки можна зробити, якщо одну зі стін виконати в іншому кольорі або обклеїти наклейками, або нанести туди який-небудь малюнок, або смужку шпалер з принтом (якщо стіни кімнати однотонні).

Обов’язковим атрибутом кімнати дівчинки-підлітка має бути велике дзеркало і місце, де вона може чепуритися.

Ну а взагалі, крім вашої дитини ніхто не підкаже вам, як краще має виглядати його кімната. Хтось віддає перевагу «рожевій мрії», а хтось хоче кімнату у стилі «рок». Тож прислухайтеся до бажання своєї дочки.

Прокрутити вгору