дизайн комнаты в белых тонах

Дитяча — дизайн кімнати в білих тонах

Біла кольорова палітра, використана для дитячої кімнати, справді чудова через цілий ряд причин. У тому числі подібність з молодим віком, з невинністю і сяйвом. 

У білому кольорі таїться творчий порив і свобода, завдяки цьому з його допомогою легко виправити ті чи інші похибки, допущені під час ремонту.

Наприклад, якщо тон предметів меблів здається темним, досить привнести трохи прикрашають компонентів у дизайн кімнати білих тонів.

дизайн кімнати в білих тонах

Кімната малюка в білих тонах, безсумнівно, є чудовим варіантом, тому що виступає в ролі найменшої спальні в будинку. Внаслідок застосування білих відтінків у приміщенні на вигляд збільшується простір. Натомість світлі відтінки виявляються оптимальним рішенням для кімнатки з дефіцитом світла. Якщо вікна в кімнаті дивляться на північ, тоді замість білого кольору надійніше пустити в хід молочні або персикові відтінки.

Зважаючи на те, що біла палітра поєднується позитивно з усіма кольорами, її можна використовувати і для хлопчика, і для дівчинки.

дизайн кімнати в білих тонах

— У кімнаті дівчинки з білими стінами добре виглядають напівпрозорі штори в горошок, світлі меблі, аксесуари ніжних відтінків. Все це створить атмосферу ніжності та вишуканості.

дизайн кімнати в білих тонах

— У кімнаті для хлопчиків, у співзвучності з білим кольором краще використовувати сині або коричневі відтінки, також добре підходять блакитні та тони під дерево. Подібна кімната виглядає просторою та дуже жвавою.

Діти дуже люблять давати вихід своїм творчим талантам, їм подобається малювати на стінах, тому правильніше буде для обробки стін у дизайні кімнати в білих тонах вибрати шпалери, що фарбуються.

У такому разі батьки малюків легко усунуть усі післядії такої творчості.

Дуже розкішною думкою є застосування меблів білих відтінків у дитячій кімнаті. Таке меблювання для дітей є неповторним та чудовим стилем, який підійде при створенні будь-якого інтер’єру. Крім іншого даний варіант підходить діточкам різного віку.

Прокрутити вгору