стиль скандинавии_3

Стиль Скандинавії під час оформлення інтер’єру

Популярність скандинавського стилю в інтер’єрі лише наростає. При слові Скандинавія у багатьох в уяві з’являється образ півночі та войовничо налаштованих людей у ​​своєрідних костюмах. Але чи войовничий скандинавський стиль інтер’єру?

Затишок та зручність у стилі Скандинавії – це головні переваги.

стиль скандинавії_2

Скандинави не люблять в інтер’єрі зайву розкіш, віддаючи перевагу затишку і стриманому комфорту. Цей незвичайний стиль, як і більшість інших стилів оформлення інтер’єру має свої особливості.

— У колірній гамі скандинавського інтер’єру найкращі спокійні кольори, які налаштовують на відпочинок та спілкування, наприклад, зелений, блакитний та сірий. Однак, основна роль в оформленні інтер’єру належить білій гамі кольорів.

— Матеріали для оформлення приміщень мають бути із натуральних компонентів. У пошані у скандинавів дерево, камінь, скло, адже саме природні натуральні матеріали здатні наповнити будинок затишком та теплом.

— У меблів мають поєднуватися такі якості, як функціональність та практичність. Чим більше вільного простору у скандинавському стилі, тим краще.

— Денне природне освітлення в пошані. Тому вікна бажано зробити великими. Рами для вікон також виготовляють з дерев’яних матеріалів. Фіранки краще вибирати з натуральних тканин.

стиль скандинавії_1

Світлі стіни обов’язкові у стилі Скандинавії. Підлогу можна покрити ламінатом або паркетом, а м’які килими на ламінаті додадуть приміщенню додатковий затишок.

Декор у скандинавському стилі дуже своєрідний. Це можуть бути як прикраси з металу, скляні вази та фігури, так і свічки у металевих канделябрах.

Скандинави- це народ, який почувається дуже затишно в морських просторах. Тому морські мотиви в інтер’єрі будуть дуже доречні. Також можна красиво оформити стіну у вигляді розпису у стилі Сімейного дерева та на кожну гілку повісити портрети родичів та близьких друзів.

стиль скандинавії

Акценти можна розставити завдяки яскравому декору. Наприклад, картини чи килими яскравих тонів. Підійдуть для розміщення акцентів будь-які кольори, які близькі господарям квартири.

Висвітлення у скандинавському стилі відіграє важливу роль. Чим більше світла, тим краще. Світле приміщення допомагає створити атмосферу затишку та гарного настрою.

Стиль Скандинавії – це, безумовно, досить незвичайне, але водночас цікаве рішення для оформлення інтер’єру. Такий дизайн принесе у квартиру затишок та домашню теплу обстановку.

Прокрутити вгору