дом в скандинавском стиле

Лаконічність та самобутність будинку у скандинавському стилі

Простота, легкість і незвичайна лаконічність будинку в скандинавському стилі приваблює з першого погляду.

Жителі Скандинавії не прагнуть розкоші, а віддають перевагу затишному теплу у своєму будинку. Якщо ви хочете, приходячи додому, відчувати спокій та розслаблення, то вам обов’язково варто звернути увагу саме на цей стиль.

Кольори скандинавського стилю звичайно ж умиротворюючі та спокійні. Світло-сірий, бежевий, світло-блакитний, світло-коричневий, і, безсумнівно, білий, є основою для формування цього стилю в інтер’єрі. Але яскраві акценти у такому приміщенні не завадять. Сині, зелені та червоні предмети інтер’єру оживлять та освіжать будинок у скандинавському стилі.

Головна вимога до матеріалів для облаштування інтер’єру – натуральність та природність.

Тільки речі та меблі з натуральних матеріалів зможуть принести до будинку справжній затишок. Дерево, бавовна, каміння, кераміка, скло – все це чудово підійде для інтер’єру у стилі країн Скандинавії.

будинок у скандинавському стилі1

Меблі, звичайно ж, повинні бути практичними і багатофункціональними.

Нічого зайвого – ось один із головних пріоритетів будинку у скандинавському стилі. Крім того, меблі не повинні займати багато місця. Простір і свобода Скандинавії не зазнає масивних та непрактичних речей.

Переважно для скандинавського інтер’єру вибирають меблі, виготовлені зі світлих порід дерева, наприклад бук і береза. Але можна використовувати ялинку та сосну. Для оббивки краще вибрати замшу, льон, бавовну чи текстиль.

будинок у скандинавському стилі2


Приміщення у скандинавському стилі має бути дуже світлим. Саме тому великі вікна стануть великим плюсом для скандинавського інтер’єру. Штори на вікна краще вибирати пропускають світло. Чим більше світла, тим краще.

Зазвичай вікна вибирають дерев’яні – у тон підлозі.

будинок у скандинавському стилі3


Стіни, як правило, обробляють світлою штукатуркою або фарбою. Іноді використовують світлі дошки чи дерев’яні панелі, що додає квартирі затишку.

Для підлоги чудово підійде ламінат або паркетна дошка. Дерев’яну підлогу світлого відтінку обов’язково слід прикрасити клаптевою доріжкою або пухнастим однотонним килимком.

будинок у скандинавському стилі5

Санвузол переважно обробити білим або світло-блакитним кахлем.

Декор будинку у скандинавському стилі мінімальний та простий. Це може бути красива проста ваза із сухими гілками або квітами. Можна прикрасити кімнати дзеркалами, свічками, плетеними кошиками. До місця прийдуть і елементи декору морської тематики.

Прокрутити вгору