Квартира в стилі мінімалізм

Комфорт у будинку – це перша і найголовніша умова, яка дарує щастя та повноцінний відпочинок її господарям – квартира в стилі мінімалізм може мати цю якість.

Можна створити комфортні умови для плідної роботи у домашніх умовах. Багатьом людям, які займаються роботою вдома, цілком вистачає столу, стільця та комп’ютера. А фахівці радять усім повністю позбавлятися зайвих речей у будинку.

Це простий і комфортний стиль, який дозволяє щонайменше мати все необхідне під рукою і не захаращувати свій будинок не потрібними предметами інтер’єру.

квартира в стилі мінімалізм2

А якщо зважити на те, що сучасні міські апартаменти у своїй більшості мають маленьку площу, то обладнана квартира в стилі мінімалізм стане найправильнішим вибором для багатьох.

Квартири в стилі мінімалізм, мають простоту і ясність.

квартира в стилі мінімалізм1

Чіткість кутів і стін, мінімізація предметів у кімнаті, ось що саме пропонує цей стиль. Мінімум декорацій, але при цьому допускається присутність невеликої кількості аксесуарів, які постійно змінюватимуться, оновлюючи зовнішній вигляд квартири.

Цілком прості форми та багатофункціональність нечисленних предметів, є найяскравішими відмінностями цього стилю від інших дизайнерських рішень. Всі предмети, що знаходяться в квартирі, просто виконують свої функції і відповідають їм повністю.

квартира в стилі мінімалізм3

У стилі «мінімалізм» кращі прості форми, гострокутні та прямокутні предмети інтер’єру, жорсткі крісла та стільці, а також невеликий та невисокий диван.

Світлі тони дивана можна оформити подушечками темнішого кольору, тоді він буде виглядати і просто і красиво.

квартира в стилі мінімалізм5

Необхідно врахувати те, що невід’ємно важливим елементом у стилі мінімалізм буде правильне освітлення, тому тут важливо підібрати прості за формою, але оригінальні люстри та світильники.

Освітлення має бути досить помірним, багатофункціональним і водночас корисним. Воно, безсумнівно, підкреслить всі контури предметів, що знаходяться в квартирі або окремій кімнаті, акцентуючи саме цей стиль.

квартира в стилі мінімалізм4


Квартира в стилі мінімалізм – тут переважають здебільшого чорні та білі кольори. Особливу простоту і вишуканість підкреслює гра півтонів, коли все біле чітко підкреслено чорним кольором. Ця тональність може бути доповнена природним цегляним кольором, натуральним деревом та склом. Особлива сучасна риторика та динамічність у цьому напрямку створюється присутністю предметів, виготовлених зі скла та металу. Однорідність стін можна підкреслити маленькими картинами у тоненьких рамочках.

Прокрутити вгору