квартира для студентов

Стильна квартира для студентів. Мрія

Проект даної квартири для студентів був розроблений дизайнерами з Гонконгу, щоб вирішити проблему оренди доступного житла в дуже густонаселених містах.

У великих містах, таких як Гонконг, тягарем для студентів є оплата оренди житла. Хороші квартири для студентів за доступною ціною розходяться дуже швидко, а дешеві варіанти підходять далеко не всім, все ж таки хочеться хоч найменшого затишку та комфорту.

квартира для студентів1

Щоб впоратися з цією проблемою, дизайнери знайшли абсолютно новий і доступний шлях, першим проектом став існуючий готель із 48 номерами. Номери перепланували під стильні, комфортні, невеликі загальні квартири на кілька осіб.

квартира для студентів2

Кожен номер має площу близько 27 квадратних метрів, але все настільки продумано та зручно, що навряд хтось зможе відмовитися від такого блоку.

квартира для студентів3

Ліжко було розроблено таким чином, щоб простір під нею використовувався для особистого робочого місця кожного мешканця. Також вона обладнана зручною драбиною для доступу на верх, шторою для закривання особистого простору, розетками, а також настінними лампами для читання.

квартира для студентів4

У кожній квартирі-блоці для студентів є ванна кімната, кухня та інші необхідні побутові об’єкти.

квартира для студентів5

Центральним місцем у блоці є висока велика стільниця, яка служить для колективного навчання та спілкування .

На відміну від звичайних студентських гуртожитків, цей проект спрямований на затишок кожного мешканця з урахуванням їхнього особистого простору.

Як вам такий гуртожиток, чи хотіли б ви у студентські роки жити в такому місці?

Прокрутити вгору