квартира в черно-белом цвете

Квартира у чорно-білому кольорі. Стиль та краса

Життя у квартирі у чорно-білому кольорі здається особливо прекрасним, т.к. дизайн інтер’єру схожий на чисту сторінку і щодня господарі мешкають нове життя.

Чорно-біла колірна палітра квартири купається у природному та штучному освітленні. Інтер’єр запрошує перейти від однієї деталі до іншої, щоб поринути у збалансоване використання простору, кольору, текстури та світла.

Як ви бачите на зображеннях, простір побудований з деталей, що формують чіткий стиль дизайну інтер’єру.

квартира в чорно-білому кольорі2

Ця квартира в чорно-білому кольорі спланована таким чином, що вітальня, кухня і їдальня залишаються під високою стелею і залишають велике відкрите простір над собою.

квартира в чорно-білому кольорі3

Відкритий простір плавно перетікає і на другий поверх, де особисті, побутові та робочі простори перетинаються між собою. Текстури, візерунки та природне світло є основною складовою цього захоплюючого творчого простору.

квартира в чорно-білому кольорі4

Білі стіни контрастують із темним простіром для зберігання, що формує входи та сходи. Ця темна стіна також містить у собі кухню, що переходить у їдальню з яскравими акцентами.

квартира в чорно-білому кольорі5

 Колір акцентує простір цієї квартири. Сірі та білі цегляні стіни спритно змішали візерунчастий килим вітальні з яскравими стільцями та кріслами.

Дизайн інтер’єру всіх кімнат плавно і зрозуміло переходить із однієї кімнати в іншу, створюючи один великий простір.

квартира в чорно-білому кольорі6
квартира в чорно-білому кольорі7
квартира в чорно-білому кольорі8
квартира в чорно-білому кольорі9
квартира в чорно-білому кольорі10
квартира в чорно-білому кольорі11
квартира в чорно-білому кольорі12
Прокрутити вгору