квартира путешественника_1

Захоплюючий інтер’єр квартири мандрівника

Які атрибути на вашу думку мають бути присутніми у квартирі мандрівника?

Дизайнери та архітектори з Франції отримали незвичайне завдання, створити творчий простір у квартирі затятого мандрівника і коханця, що постійно кочує.

Квартира загальною площею 150 квадратних метрів містила у собі неймовірну кількість геніальних дизайнерських рішень. Пройшло майже два роки з моменту розробки проекту до втілення його в життя, але довгоочікуваний результат того вартий.

У центрі квартири був створений прямокутний модуль із натурального дерева, який функціонально розділив інтер’єр і водночас використовується одразу у кількох кімнатах.

квартира мандрівника

Це забезпечило одну загальну деталь у кожному приміщенні цієї квартири мандрівника.

квартира мандрівника_2

Для кімнат, які оточили один загальний елемент дизайну інтер’єру, були підібрані свої власні стилі оформлення. Наприклад, на кухні використовували цементну плитку у вигляді килима. Шотландська мозаїка у душовій кімнаті.

квартира мандрівника_3

У робочому кабінеті, на одній із стін, було використано фотошпалери у вигляді книжкової полиці. А також цікаве рішення застосування плитки з повітряними кулями у ванній кімнаті.

квартира мандрівника_4
квартира мандрівника_5

Найнезвичайнішою і вражаючою особливістю цієї квартири мандрівника є масивна стос валізи, які використовуються як повноцінна шафа і можуть бути використані за основним призначенням за першого бажання господаря знову вирушити в дорогу.

квартира мандрівника_6
квартира мандрівника_7
квартира мандрівника_8
Прокрутка до верху