зеркальный штакетный забор

Дзеркальний штакетний паркан відображає пейзаж, що постійно змінюється

Дизайнер з Лонг-Айленд Сіті розробила проект дзеркального штакетного паркану для Парку Скульптур.

Ця конструкція ледь помітна здалеку в літню пору, коли все навколо потопає в зелені, взимку вона повністю зливається зі снігом і лише в сутінках залишає на ньому свою тінь. Весною і восени, коли природа радує нас достатком квітів і відтінків — цей паркан зовсім стає ніби прозорим.

Дуже незвичайний проект розтягнувся на 42 метри завширшки та 91 метр завдовжки і залишає відчуття безперервного простору, але все ж таки виконує свою головну функцію – огорожу для однієї з ділянок парку.

дзеркальний штакетний паркан

Дзеркальний штакетний паркан змушує задуматися про творчий підхід дизайнера до цього проекту.

Прекрасна ідея збереження незайманого природного пейзажу з функцією огорожі. Можливо такий вид паркану дійсно можна використовувати у певному доречному середовищі.

дзеркальний штакетний паркан
дзеркальний штакетний паркан_3

Художня цінність цього проекту була не основною причиною DerevKO, коли ми вирішили написати про нього. Такий штакетний паркан, на нашу думку, може знайти практичне застосування навіть у місті, щоб зберегти красу архітектури та вулиць, не будувати зелені паркани, які вже всім набридли, а встановити дзеркальні і тоді місто засяє, у прямому розумінні, прекрасними вогнями та фарбами. Що, безперечно, вплине на настрій городян.

дзеркальний штакетний паркан
дзеркальний штакетний паркан

Що Ви думаєте про цю ідею? Напишіть у коментарях свою думку і не забудьте поділитися, раптом хтось шукав подібну ідею та втілить її на теренах нашої улюбленої країни України.

Прокрутити вгору