Цей тихоокеанський дім — ідеально затишний осінній відпочинок

Емі Врум з The Residency Bureau була готова допомогти своїм клієнтам трохи ризикнути, коли прийшов час працювати над їхнім заміським будинком на острові Сан-Хуан на північному заході Тихого океану. «Оскільки я вже працювала з клієнтами над їхнім основним будинком у Сіетлі, я добре знала їх естетику дизайну», — пояснює Врум.

Однак у випадку з простором острова Сан-Хуан настав час трохи розважитися. «Ідея була така: що було б, якби літній табір був не лише для дітей, а для кожного члена родини? Це стало нашою відправною точкою», — ділиться Врум.

Будинок площею 194 квадратних метрів містить три спальні та три ванні кімнати. Зовні є окремий зруб із власною кухнею, ванною кімнатою та спальними приміщеннями для гостей.

Продовжуйте читати, щоб детальніше ознайомитися з цим теплим, гостинним простором.

Будинок був побудований 40 років тому, і Врум згадує, що він був «замороженим у часі», коли вона вперше побачила його зі своїми клієнтами. «У нього був один власник», — пояснює вона. «Зверніть увагу на раковину в дамській кімнаті з власноруч намальованими рибами, червоний килим і вицвілі кухонні шафи».

Врум зазначає, що її клієнти віддають перевагу естетиці, яка нахиляється до сучасності та містить яскраві кольори. Однак під час цього проекту Врум каже, що вона черпала натхнення в оточенні будинку.

«Щоб дістатися до дому, потрібно пройти довгу дорогу в лісі, і коли ви прибуваєте, будинок оточують дерева», — пояснює вона. «Замість того, щоб грати на пляжну тему, я шукав натхнення в лісі, який здавався більш доречним для обстановки. Це вплинуло на наш вибір кольору, візерунка та обробки».

Vroom здебільшого зберіг планування будинку недоторканим, заявивши: «З громадських місць і основної спальні відкривається вид на затоку, тож навіщо возитися з досконалістю?»

У той час як нульові стіни перемістилися, Vroom видалила вбудований офіс, щоб залишити більше місця для телевізійної зони, і вона також додала другий поверх до двоярусної кімнати.

«Тепер це щось на кшталт постійної фортеці з подушок — нею користуються як діти, так і дорослі», — ділиться дизайнер.

Кухня отримала оновлення у вигляді нових стільниць та техніки. «Але ми змогли повернути існуючі шафи до життя за допомогою свіжого шару фарби Sherwin Williams Coastal Plain», — ділиться Врум.

У вищезгаданому зрубі Vroom повністю перейняв сільську тему.

«Я поклала плед-тканину Stroheim на диван-ліжку Lee Industries — це для мене втілення затишку в салоні», — ділиться вона. «Мені також подобається старовинний витвір мистецтва, який я знайшов у місцевому антикварному торговому центрі, це картина групи ведмедів, які влаштовують вечірку (включно з музичними інструментами) посеред лісу. Це був ідеальний твір для клієнтського відчуття гумор і те, як діти влаштовують власні вечірки в цій двоярусній кімнаті».

Для клієнтів Vroom проектування сімейного простору було надзвичайно важливим.

«У цій сім’ї є діти середнього шкільного віку, тому, як і багато людей з підлітками, вони відчувають, як цокає годинник», — каже Врум. «Є стільки років, щоб створити неймовірні сімейні спогади, перш ніж діти підуть до коледжу».

І, на щастя, є достатньо місця для друзів і родичів, щоб приєднатися до веселощів; тепер у будинку комфортно можуть розміститися 15 осіб. Найкраще, додає Врум, будинок функціональний, але не надто дорогий. «Я точно переконався, що він витримує реальне життя, щоб вони могли зосередитися на створенні спогадів і не видаляти плями», — каже дизайнер.

Прокрутити вгору