Природа в приміщенні: 5 сільських інтер’єрів із використанням натуральних матеріалів

Спілкуватися з природою завжди приємно. Що, якби ми могли мати це вдома? Приходьте і подивіться на ці проекти з натуральними матеріалами та текстурами!

Контакт із природою стає дедалі важливішим і дедалі рідшим, оскільки в розвинутих містах зараз все дуже індустріалізоване. Наш дім – це наш куточок затишку, тому він повинен дозволяти нам мати цей контакт будь-яким способом, через маленький горщик з рослиною, через дерев’яний стіл, через маленький сад чи город. Тому в цій статті ми наведемо 5 прикладів проектів з натуральними матеріалами і текстурами.

Будинок з піску, Потругалія

Будинок під назвою Casa Areia (Будинок з піску) включає в себе житло на березі моря в дерев’яних каркасах, покритих натуральними волокнами. Пісок покриває підлогу кухні та вітальні, перебуваючи у вітальні з ногами в піску, це абсолютно комфортна конструкція навіть з підігрівом підлоги, яка нагріває пісок, таким чином створюючи зв’язок між навколишнім середовищем і внутрішнім, і повністю інтегрована конструкція.

Повернення хат, Китай

Це двоповерхова нерухомість, яка не тільки використовує природні матеріали, але також дозволяє природному рельєфу поширюватися всередину. Яскравим прикладом цього є головна спальня на другому поверсі, де велика скеля тягнеться від землі, щоб обрамити велику ванну.

Холлі Вотер, Великобританія

Розсувні скляні двері, вбудовані в цей кут, дозволяють відкривати інтер’єр Holly Water Cabin назовні, посилюючи зв’язок із пасторальним середовищем. Мідна гідромасажна ванна на веранді є місцем для відпочинку, насолоджуючись видом. Стежка, яка петляє через кукурудзяне поле, веде до мосту через струмок Холлі-Вотер, де є вогнище з місцями для сидіння та будиночок на дереві для відвідувачів. Дерев’яні підлоги, двері та шафи доповнюються різними натуральними матеріалами та оздобленням, які створюють естетичну цілісність і зміцнюють стійкість проекту.

Квартира Вест Вілледж, США

Квартира, розташована на третьому поверсі довоєнного будинку у Вест-Вілледжі, була повністю спланована друзями та колегами Гарсе, включаючи колекційні меблі, експериментальну кераміку, декоративне освітлення та оригінальні твори мистецтва. Квартира наповнена натуральними матеріалами, що робить її вітринним простором.

Заміський будинок, Іспанія

Барселонська студія Arquitectura-G оновила котедж із «лабіринтовим характером» у сімейний дім із кухнею, викладеною плиткою.
Щоб розробити цей проект, вони прийняли стратегію, подібну до свого проекту Casa Luz – відремонтований фермерський будинок, який отримав нагороду Європейського Союзу для нових архітекторів. Це передбачало видалення якомога більшої кількості непотрібних стін і використання натуральних матеріалів для будь-яких нових вставок.

Прокрутити вгору