5 порад, як ідеально пофарбувати кімнату

Ці поради щодо фарбування зроблять ваш дім більш стильним, ніж будь-коли.

Фарбування може лякати, але правильний відтінок може перетворити стіну з сміливої ​​на спокійну або перетворити звичайну кімнату на дивовижний простір. Продовжуйте читати та знайдіть 5 порад щодо фарбування кімнати, які обов’язково додадуть стилю вашому дому.

Довіртеся малярській стрічці

Малярська стрічка є найважливішою частиною підготовки вашої кімнати та ключем до гарного фарбування. По- перше, вам потрібно видалити все, що ви не будете фарбувати , як-от світильники та пластини вимикачів. Потім заклейте все, на що ви не хочете пофарбувати, наприклад, плінтуси або віконну обшивку. Нарешті, накрийте меблі та підлогу плівкою, щоб захистити їх від крапель і бризок.

Згладьте недоліки

Залатайте та відшліфуйте кожну дірку, виступ, тріщину чи нерівність, щоб поверхня ваших стін була рівною та гладкою. Інакше ваш свіжий шар фарби підкреслить вм’ятини та пошкодження, і ви не відчуєте нового та покращеного відчуття, коли закінчите.

Обов’язково перемішуйте фарбу

Існує дуже вагома причина, чому вам дають мішалку кожного разу, коли ви купуєте банку фарби : інгредієнти можуть розділятися. Коли ви будете готові малювати, відкрийте банку, а потім сильно перемішайте! Потім час від часу перемішуйте протягом процесу фарбування кімнати. Таким чином колір і консистенція оздоблення виглядатимуть чудово.

Почніть з пензля

Тепер найцікавіше: малювання! Майте під рукою дводюймову кутову щітку та міцний валик. Спочатку візьміться за краї пензлем. Ви маєте більше контролю над пензлем, тож легше отримати чіткі, гарні лінії, які вам потрібні. Щодо валика. Вам потрібно буде наповнити лоток фарбою, завантажити валик, а потім покрити фарбою великі ділянки. Тримайте лоток рівним. Обов’язково дайте фарбі повністю висохнути, перш ніж знову встановлювати світильники або переміщати меблі, інакше ви можете залишити плями.

Змішати фарбу і шпалери

Грайте з фарбою та папером. Дуже весело поєднувати кольори та візерунки, щоб оживити кімнату. Експериментуйте з тим, що вас надихає.

Прокрутити вгору