Барвисті килими для сучасного дизайну вітальні

Барвисті килими  завжди є хорошим вибором, якщо ви хочете привнести трохи веселощів і життя в дизайн інтер’єру.

Сьогодні пропонуємо кілька ідей для створення радісного та елегантного дизайну вітальні з вибором барвистих килимів, починаючи від сучасних до килимів середини століття. Надихайтесь і зробіть свій будинок схожим на художню галерею.

Зміїний килим

Зелений — це колір життя, оновлення, природи та енергії, який також асоціюється зі значенням зростання, гармонії, свіжості, безпеки, родючості та навколишнього середовища. Поєднання з елементом змії створює дивовижний дизайн:  килим зі змією. Ідеальне поєднання яскравих зелених і рожевих деталей із чорним і білим відтінком змії – ось що дає цьому килиму місце в цьому списку барвистих килимів! Цей куточок для вітальні є відображенням того, якою має бути вітальня: світлою, зручною та повною індивідуальності.

Килим Оскар

Вітальня в стилі модерн і арт-деко з яскравими кольорами. Ця вітальня призначена для любителів барвистого дизайну, а  килим Oscar  завершує образ своїм нейтральним дизайном, який добре поєднується з рожевим кольором оббивки.

Килим Антилопа

Сучасна вітальня з поєднанням яскравих і нейтральних кольорів. Килим «Антилопа» поєднує все це в одній частині та доповнює образ своїм  геометричним дизайном, який привертає наш погляд. Помаранчеві деталі створюють відчуття комфорту.

Килим Люсі

Сучасна вітальня з рожевими деталями, присутніми в різних декораціях від  BRABBU  та  килиму для відпочинку Lucy, який привносить у вітальню делікатність, привабливу красу та чуттєвість. Не всі різнокольорові килими повинні бути насиченими яскравими кольорами, іноді світлі та темніші тони одного кольору дають однаковий ефект, і Люсі є чудовим прикладом цього!

Килим Terrazzo

Якщо ви хочете створити неповторний вигляд завдяки барвистим килимам у своїй вітальні – килим ручної роботи Terrazzo. Модний і барвистий килим, який легко поєднується з теракотовими тонами, безсумнівно, стане чудовим доповненням до естетики інтер’єру.

Прокрутити вгору