Як виглядає найвища будівля світу всередині

Найвищий житловий будинок у світі, спроектований Adrian Smith and Gordon Gill Architecture, розташований у нью-йоркському районі Billionaire’s Row і має висоту 465 метрів.

Найвищий у світі житловий будинок у Центральному парку, Нью-Йорк

Нью-Йорк ніколи не перестає дивувати своїми будівлями, від яких захоплює дух. І останній нічим не відрізняється. Є причина, чому він має світовий рекорд найвищої будівлі у світі.

Розташована у Central Park Tower, ця незграбна «скляна вежа, схожа на бурульку», має висоту 465 метрів і має 131 поверх. Якщо це ще не було очевидно, звідси відкривається неперевершений вид на Центральний парк і Манхеттен. Зовнішній вигляд його натхненний розкішшю, але все ще має мінімальну естетику з сучасним класичним стилем.

Central Park Tower Building | Всередині однієї резиденції

«Зовнішня естетика передбачалася як особлива елегантність (…) Ми прагнули розробити вираз, який був би специфічним для масивного ансамблю та орієнтації вежі».

Гордон Хілл

Ця будівля налічує 179 розкішних резиденцій – більшість із них уже заселені – розроблені студією Rottet, яка є майстром шикарного мінімалізму. Але, звичайно, такий рівень розкоші коштує недешево. Починаючи з 32-го поверху, резиденція коштує від 6,5 мільйонів доларів. Апартаменти варіюються від однієї до чотирьох кімнат з вікнами від підлоги до стелі.


У будівлі також є ексклюзивний приватний клуб під назвою Central Park Club, який має 50 000 квадратних футів розкоші на трьох поверхах, включаючи їдальню та кухню. Але на цьому все не закінчується.

Central Park Tower Building | Приватний клуб з бальною залою

Будівля також пропонує відкриту терасу з 60-футовим басейном, бар і обслуговування офіціантами до вашого шезлонга.
Якби у вас були гроші, ви б переїхали в цю будівлю?

Прокрутити вгору