современный частный дом

Сучасний будинок на березі річки контрастує з природним пейзажем

Як жити в гармонії з природою і мати сучасний будинок, сьогодні ми вам покажемо на прикладі прекрасного річкового будинку.

Цей ультрасучасний приватний будинок знаходиться на березі дивовижної річки Неріс у передмісті Вільнюса, Литва. Площа його становить понад 226 квадратних метрів.

Спальні та кімната для гостей розмістилися на другому рівні, а на першому поверсі кухня, їдальня, величезний хол, так званий соціальний простір, де жителі та гості вдома можуть проводити багато часу за спілкуванням, іграми, прийомом їжі та при цьому насолоджуватися природою через великі панорамні вікна. 

У хвойному лісі сучасний приватний будинок нависає над річкою і тим самим ламає взуальну монотонність дерев. Всі дерева навколо будинку були збережені і навіть березовий пень став своєрідним елементом дизайну. Архітектори створили проект, в якому його мешканці завжди почуваються на волі та на свіжому повітрі у єдності із природою.

сучасний приватний будинок1

Горизонтальні лінії дизайну фасаду цього сучасного приватного будинку якраз і є контраст вертикальним високим деревам навколо.

сучасний приватний будинок2
сучасний приватний будинок3

Вікна відкривають чудовий і незабутній вид на річку та заповнюють будинок природним світлом. Цей екологічно чистий будинок було збудовано на схилі саме для того, щоб дати огляд на річку. Земля, що оточує будинок, з усіх боків дала можливість підтримувати оптимальну температуру в приміщенні з такими величезними вікнами і в такій кількості.

сучасний приватний будинок4
сучасний приватний будинок5
сучасний приватний будинок6

Геотермальне опалення та інтелектуальні системи подачі природного повітря оптимізували експлуатаційні витрати, тоді як природні матеріали інтегрували сучасний приватний будинок у його околиці.

Чи подобається Вам зовнішній вигляд та деталі цього сучасного річкового будинку? Поділіться з нами своїми думками в коментарях нижче і не забудьте поділитися, якщо Вам подобається, цієї сучасної литовської архітектури в соціальних мережах.

сучасний приватний будинок7
сучасний приватний будинок8
сучасний приватний будинок9
Прокрутити вгору