скандинавский лофт

Оригінальний скандинавський лофт у мансарді зі справжнім дров’яним каміном

Ця квартира, площею 59 квадратних метрів, в стилі скандинавського лофта, знаходиться в чудовому районі Гетеборга, Швеція, і відображає сучасний та стильний характер.

Чудова скандинавська мансарда з високими стелями, великими світловими люками та дров’яним каміном для прохолодних осінніх вечорів.

Коли потрапляєш у квартиру, вас одразу кидає у приголомшливий світлий повітряний простір із елегантним дизайном у чорно-білій колірній палітрі. За розсувними дверима ховається достатнє місце для зберігання взуття та речей, щоб упоратися із суворим кліматом Швеції. Поруч розташувалися кухня та ванна кімната.

скандинавський лофт1

Щедра висота стелі скандинавського лофта, камін з димоходом та відкриті дерев’яні балки даху у вітальні сприяють якнайкраще для зони відпочинку.

скандинавський лофт2

Вітальня плавно переходить на кухню і пропонує достатньо місця для дивана, крісла, телевізора та обіднього столу. Кожен процес приготування їжі робиться практично відкритим небом, прикритим тільки склом, що додає особливого настрою і природного світла.

скандинавський лофт3

Прекрасні, стильні гвинтові сходи ведуть до робочого простору, а далі на дах, де господарі квартири можуть насолодитися свіжим повітрям та чудовим видом на місто. 

скандинавський лофт4
скандинавський лофт5
скандинавський лофт6
скандинавський лофт7
скандинавський лофт8
скандинавський лофт9
скандинавський лофт10
скандинавський лофт11
скандинавський лофт12
Прокрутити вгору