Цегляна стіна в інтер’єрі вітальні

Вітальня – одна із головних кімнат у будинку. Тут приймають дорогих гостей, вся родина збирається для приємного проведення часу. Така функціональність приміщення зобов’язує його бути красивим та зручним.

Дизайнери пропонують безліч цікавих і стильних ідей для оформлення інтер’єру вітальні. Одним із найпопулярніших є використання декору стін під цеглу.

Цегляна кладка у вітальні

Використання такого варіанту обробки неймовірно популярне. Найчастіше використовують світлі відтінки цегляного кольору. Цегляна кладка може бути різною за розміром. Наприклад, одна стіна вітальні повністю оброблена справжньою цеглою або оброблена «під цеглу» шпалерами або декоративною штукатуркою.

Вертикальна кладка з боків стін додає завершеності інтер’єру. Особливо ефектно виглядає поєднання цегли різних відтінків. Також можна викласти перегородку або стелаж із цегли, за умови, що площа житлового приміщення дозволяє це зробити.

Цегляна стіна в інтер’єрі вітальні

Інтер’єр із цегляною стіною з натуральних або імітаційних матеріалів – модне рішення, що має безліч переваг. Основні з них – доступна ціна, натуральні та безпечні матеріали, універсальність, простота виконання оздоблювальних робіт.

Стильна цегляна обробка стін або їх частин у вітальні може бути виконана сучасними матеріалами: різними видами облицювальної цегли, шпалерами з фактурою та малюнком під цеглу, панелями з ПВХ або ДВП, керамічною плиткою, елементами штукатурки.

Вітальня з білою цегляною стіною

Біла цегляна стіна освіжає та буквально освітлює інтер’єр вітальні. Такий білий цегляний елемент гармонує з будь-яким стилем інтер’єру, у тому числі виконаним у контрастних темних відтінках: лофт, бохо, хай-тек, прованс.

Біла цегла на стіні – чудовий майданчик для розміщення картин, постерів, різного декору. Таку поверхню легко можна освіжити, оновити колір, зробивши самостійний побілення стіни. Також біла цегляна стіна за потреби допоможе у візуальному розширенні простору.

Сіра цегляна стіна в інтер’єрі вітальні

Такий варіант оформлення інтер’єру вітальнею дуже привабливий. Елегантний, насичений, немаркий сірий колір широко використовується для обробки віталень. Саме сірий цегла на стіні вітальні створює неповторно ніжну та гармонійну, і водночас затишну та нейтральну атмосферу.

Вибір цього кольору особливо доречний при використанні яскравих акцентів і декору в інтер’єрі вітальні. Різні відтінки сірого – ідеальне рішення для цегляної стіни в стилях лофт, ганьби-тік, мінімалізм.

Цегляні шпалери у вітальні

Шпалери під бирку – це модна, фактурна, красива і стильна імітація натуральної цегли. Такі «цегляні» шпалери бувають різних кольорів та відтінків, різної фактури та якості. Він також відрізняється матеріалом та ціною. Найбільш поширені шпалери з міцного і податливого вінілу, дихаючого і щільного флізеліну, паперу з поверхнею, що миється. І відповідно вартість рулону таких шпалер буде різною: найдешевші (але поступаються за стійкістю) паперові, і більш дорогі якісні та міцні вінілові або флізелінові.

Цегляні каміни у вітальні

Будівництво камінів у вітальні великих приватних будинків або дизайнерських імітацій камінів у невеликих віталень багатоквартирних будинків не менш популярне в останні роки. Ви можете вибрати камін, повністю зроблений з цегли відповідного та улюбленого кольору. Інакше можна замовити камін із чавуну, а фасад каміна та навколишній простір прикрасити цегляним декором.

Цегляна вітальня в стилі лофт

Самобутній, оригінальний і брутальний стиль інтер’єру під назвою лофт обов’язково включає невід’ємний атрибут у вигляді цегляного оздоблення. Власне, сама ідея оздоблення інтер’єру цеглою народилася разом із стилем лофт на початку минулого століття у Північній Америці. На той час була економічна криза і багато робітників не могли винаймати житло і жити в робочих цегляних кімнатах.

Сьогодні цегляна кладка – це не ознака потреби та бідності, а елемент стильного дизайну інтер’єру з чудовими характеристиками: функціональність, комфорт, помірність, зручність, комфорт, затишок, елегантність. Красива цегляна кладка, звісно.

Відмінним та характерним елементом дизайну інтер’єру у стилі лофт може стати камін із цегли. Колір та варіацію цегляного малюнка слід вибирати за розміром вашого гаманця та гармонувати з іншими деталями та елементами інтер’єру.

Кухня та вітальня з цегляною стіною

В наш час дуже актуальним є перепланування та об’єднання кількох кімнат або деяких функціональних зон звичайної середньостатистичної квартири або приватного будинку в одну. Дизайнери часто об’єднують і роблять загальний функціональний простір кухні та суміжної кімнати, щоб влаштувати повноцінну та стильну вітальню. Це надзвичайно зручно, адже кухня, поєднана або об’єднана з вітальнею, є чудовим тандем приміщень, призначених для зустрічі гостей та подачі частування, приготовлених самою господинею будинку, сімейних посиденьок, улюблених свят за великим обіднім столом.

Дизайнери рекомендують використовувати в кухні-вітальні різні відтінки цегли або покриття, що імітує цеглу. Так інтер’єр не втратить своєї яскравості, насиченості та своєї неперевершеної особливої ​​атмосфери.

Очевидно, що декор із цегли або матеріалів, що імітують його, має великий попит. Найкрасивіших варіантів декору інтер’єру з використанням цегляної тематики величезна кількість. Тому, якщо ви прагнете сучасного, стильного, затишного та гостинного дизайну вітальні, сміливо використовуйте ідеї дизайнерів при реалізації проекту ремонту та оздоблення вітальні.

Прокрутити вгору