Дизайн інтер’єру вітальні

Напевно багато хто посперечається з тим, що дизайн інтер’єру вітальні вважається одним з головних і функціональних дизайнів в будинку.

Це зумовлено тим, що у вітальні прийнято збиратися всім сімейством, щоб відсвяткувати значну дату або будь-яку значущу подію, свята або проводити сімейні тихі вечори.

Саме з цієї причини дизайн вітальні має бути не тільки привабливим, але і відповідати побажанням та смакам власників. Вітальня має бути максимально затишною, у ній все має бути виконано так, щоб кожному члену сімейства чи гостям тут було спокійно та зручно.

Вітальні повинні розташовуватися поруч із входом у квартиру або будинок, щоб її завжди було швидко та зручно відшукати, особливо це стосується гостей.

Дизайн інтер'єру вітальні

За рахунок того, що будь-яка вітальня матиме на увазі прийом гостей, то інтер’єр повинен припускати наявність якісної акустичної системи, можливо, буде розміщено бар або навіть камін.

Модель та колір меблів варто вибирати виходячи із загального стилю кімнати.

Дизайн інтер'єру вітальні1

Диван є функціональним предметом, тому на ньому має бути досить зручно, буде просто чудово, якщо модель дозволить відкинути спинку і влаштовуватися напівлежачи. Крісла варто обирати із підлокітниками.

Якщо вітальня невеликого розміру, то фахівці рекомендують дотримуватися класики в оформленні.

Дизайн інтер'єру вітальні2

Для приміщення невеликого розміру підходять такі стильові напрямки, як модерн, мінімалізм або кантрі. Для невеликих приміщень буде незручно та недоречно з функціональної точки зору застосування стилів рококо, ампір та бароко. Дані стилі в інтер’єрі передбачатимуть багатство, вишукування, розкіш, вони потребують великого простору. Ці варіанти будуть оптимальними для дизайну інтер’єру в просторих віталень, які можна оформляти ефектно і граціозно, при цьому, не зменшуючи розміри приміщення. Понад те, слід взяти до уваги і те, що оформлення віталень у цих стилях потребує значних вкладень коштів. Для виконання інтер’єрів у стилі рококо, бароко або ампір, потрібно придбати дорогі аксесуари та елементи, дорогі меблі і так далі.

Дизайн інтер'єру вітальні4

Якщо у вітальні розташоване велике вікно, його можна зробити центром для всієї композиції в цілому.

Дизайн інтер'єру вітальні5

Важливою складовою в інтер’єрі вітальні вважається журнальний столик, цей елемент інтер’єру повинен поєднуватися за стилем з м’якими меблями та іншими предметами дизайну. На даний момент для інтер’єру застосовуються корпусні меблі – це комоди, стелажі, стіни, буфети або комоди. Натуральне дерево завжди було і є головним матеріалом для меблів для віталень. Особливо ефектно виглядатимуть предмети з дерева у вітальні, зроблені у класичному стилі.

Дизайн інтер'єру вітальні7

Багато уваги слід приділити освітленню у приміщенні, яке може бути комбінованим чи загальним.

Окремі освітлювальні прилади можуть ефективно підсвічувати окремі деталі інтер’єру або висвітлювати певний простір. За допомогою освітлення вітальню можна поділити на області, якщо в одному приміщенні передбачається і вітальня, і їдальня.

Дизайн інтер'єру вітальні
Прокрутити вгору