Ретро як стиль вашого інтер’єру

Стиль ретро набув популярності у 20-х роках попереднього століття.

Різноманітний і багатоликий, він поєднує як нові, так і старовинні елементи. Інтер’єр, у ретро стилі дивує різноманітністю, неповторністю, а також поєднанням молодості та старовини у своєму образі.

Стандартний ретро – інтер’єр.

Для початку виберемо шпалери. Класичне ретро має на увазі стіни не яскравих, пастельних тонів з дрібним орнаментом. Іншим елементом на стінах може бути екстравагантний горошок або дрібна смужка.

Меблі варто вибирати округлі, м’які, гострокутні предмети тут не повинні переважати.

ретро стиль в інтер'єрі6

Хорошим вкладенням у створення такого дизайну можуть стати стільці з візерунковим різьбленням, будь-які антикварні меблі та скла з ажурними малюнками. Кашпо «під старовину», класичні торшери з абажуром, пухкі, тканинні крісла, в’язані половички та килимки – чудово доповнять Ваш ретро – інтер’єр. Добре впишуться візерунчасті штори, для кухні можуть підійти фруктово-овочеві орнаменти, або комбінація з різнокольорових клаптів.

Ключовим елементом ванної кімнати є чавунна ванна 40-50-х років.

ретро стиль в інтер'єрі1

Не варто забувати про велике дзеркало з дерев’яним обрамленням. По-перше, для ванної такий предмет дуже практичний, по-друге, це частина Вашого інтер’єру, якою милуватиметься вся Ваша родина. Змішувачі доцільно вибирати кольори золота чи бронзи.

Спальня стане затишним “вибухом минулого”.

ретро стиль в інтер'єрі5

Чудово розміститися відреставроване «бабусине» ліжко. Обов’язковим доповненням стане вовняне покривало у клітку. Тумбочки можуть бути як округлої, так і класичної форми. На тумбах ідеально розмістити в’язані серветки, фоторамки або невелику вазу з квітами.

Ретро – стиль залишається популярним вже більше 60 років і, вибираючи такий стиль інтер’єру сьогодні, ви ніколи не помилитеся.

Ефект «старовини» надасть Вашому житлу загадковості та видимого неозброєним поглядом тепло.

ретро стиль в інтер'єрі2
Прокрутка до верху