скандинавский стиль в интерьере_9

Скандинавський стиль в інтер’єрі дитячої кімнати

Батьки хочуть, щоб їхні діти мали комфортну та веселу спальню. Тому ключовим моментом є вибір стилю дизайну кімнати. Ідеально під ці параметри підійде скандинавський стиль.

скандинавський стиль в інтер'єрі_5

Пропонуємо вам ознайомитись з прикладами скандинавського стилю в інтер’єрі дитячих кімнат. Ідеї ​​цих дитячих були розроблені професійними дизайнерами, щоб забезпечити красу та комфорт кімнати.

Читайте також як оформити дитячу кімнату

Пропонуємо вам світлий дизайн дитячої кімнати. Ця маленька спальня для дітей використовує дуже привабливий декор. Скандинавський стиль вводиться домінуючим білим тоном та елементами дерева. Біла стіна переходить у вікно на лівому боці.

скандинавський стиль в інтер'єрі_6

Щоб відповідати білій схемі, власник також увімкнув деякі предмети меблів, такі як, гарна біла шафа для малюка, яка розташована в кутку. В іншому кінці, ця спальня використовує миле маленьке дитяче ліжечко, яке також представлене в білому кольорі. Придивившись, ви побачите багато милих деталей декору. Стіна має барвисті полиці із декоративними рамками, а над ними прапори із веселими візерунками. Підлога представлена ​​у вигляді ламінату приємного відтінку дерева.

Скандинавський стиль в інтер’єрі цієї дитячої використовує дивовижні коричневі цеглини для стіни. Дитячі малюнки, якими обвішана ця цегляна стіна, робить стиль ще привабливішим.

скандинавський стиль в інтер'єрі_3

На лівому боці, біла стіна містить три яруси червоних полиць, що містять чудові прикраси. Неповторності цієї дитячої кімнати також додають предмети меблів. Дерев’яна підлога кольору темний клен із глянсовою поверхнею чарівно гармонує із багатобарвним килимком у центрі. І взагалі, яскраві елементи декору, надають кімнаті веселого, затишного і дуже доброзичливого характеру.

Давайте перейдемо до цієї простої, але милої дитячої кімнати у скандинавському стилі. Одна стіна обклеєна вініловими шпалерами з веселим принтом, це ідеально для декорування дитячої кімнати. Праворуч, дерев’яне дитяче ліжечко поставляється із чудовою завісою. У цій кімнаті все дуже гармонійно у своїй світлій гамі. Акцентами виступає яскрава полиця та іграшки.

скандинавський стиль в інтер'єрі_1

Останній приклад скандинавського стилю в інтер’єрі дитячої показує ця кімната.

скандинавський стиль в інтер'єрі_8

Дивовижна цегляна кладка на стіні. Дитяче багаторівневе ліжко-горище з великою кількістю функцій, таких як сходові ящики, для зберігання постільної білизни. У кутку врізана в стіну полиця, яка дуже гарно виглядає у дизайні цієї кімнати.

скандинавський стиль в інтер'єрі_4

Якщо ви віддаєте перевагу простоті, функціональності та яскравості для дитячої кімнати, то скандинавський стиль відмінний варіант.

Читайте також дитяча кімната у відтінках бузкового кольору

Прокрутити вгору