13 ідей для дитячої спальні, які ваші дітки не переростуть

Якщо у вас немає досвіду в дизайні, ідея створити кімнату, яка може перетворитися на чарівну дитячу щонайменше, лякає. Отже, як саме дизайнери інтер’єру створюють практичну, але грайливу дитячу спальню?

Це може бути трохи спірно, але відмовтеся від найменшого ліжка і одразу переходьте до повнорозмірного, тоді дитина не переросте його. Очевидно, це працює тільки якщо у вас є достатньо місця, але якщо ви це зробите, так буде краще для всіх.

Перехід відразу до повнорозмірного ліжка не тільки заощаджує ваші гроші у довгостроковій перспективі, але також робить читання казок на ніч приємнішим для всієї родини. У дитини може бути те саме ліжко, поки вони не вийдуть з гнізда. У пошуках інших ідей прикраси дитячої спальні, схвалених дизайнерами інтер’єру, ми переглянули Instagram, щоб дізнатися, як професіонали підходять до цієї складної дизайнерської задачі.

Перегляньте 13 ідей дитячої спальні, схвалених дизайнером інтер’єрів, які забезпечують ідеальний баланс між практичністю та грайливістю.

1. Почніть з нейтральної палітри кольорів

Це може бути очевидним, але почати з нейтрального кольору, в якому можуть вирости ваші діти, є ключем до створення перехідної спальні. Візьміть і вирішіть пофарбувати стіни у відтінок яскраво-білого кольору. Відтінок буде діяти як чисте полотно для їх смаків, що розвиваються, що, безумовно, стане в нагоді, коли вони вступлять у підліткові роки.

2. Вибирайте стримані шпалери

Якщо замість цього ви вирішите піти шляхом шпалер, виберіть стриманий принт в нейтральних тонах. Надихайтеся цим простором та виберіть абстрактний геометричний візерунок, який підійде як для дитячого ліжечка, так і для односпального ліжка.

3. Зробіть акцент на стелі

Замість того, щоб йти ва-банк, зробіть акцент, використовуючи принт тільки на стелі. Виберіть принт, який відповідає віку малюка та підлітка.

4. Використовуйте можливості вбудованих місць зберігання

Стандартні варіанти двоярусних ліжок це ще не все. Якщо ваш бюджет дозволяє, виберіть варіант обставити спальню вашої дитини індивідуальним двоярусним ліжком із вбудованими стелажами та безліччю варіантів зберігання, які дозволять їм розташувати на них від книжок з картинками та ящиків до підручників та футбольних м’ячів.

5. Відмовтеся від перехідного ліжка

Якщо дозволяє простір, відмовтеся від маленького ліжка і відразу оберіть повнорозмірне, як тільки вони виростуть з дитячого ліжечка. Передбачаючи майбутнє, ви не тільки заощадите гроші у довгостроковій перспективі, але й зможете розповідати приємніші казки на ніч своїм діткам.

6. Інвестуйте в багатофункціональні та трансформовані меблі

Інвестуйте в універсальні трансформовані меблі, щоб заощадити гроші. У цій дитячій, ліжко виконує подвійну функцію – ліжко та диван, завдяки простій перестановці подушок. Зараз вона служить місцем відпочинку для всієї родини, а через кілька років з нього вийде чудове ліжко для підлітка.

8. Використовуйте багатофункціональність меблів

Замість того, щоб купувати меблі, які мають термін придатності (наприклад, пеленальний столик), зверніться до дизайнерів і замість цього витратитеся на базові предмети. Тут класичний комод, який можна використовувати у будь-якій спальні, легко трансформується у пеленальний столик.

8. Виберіть класичну палітру кольорів

Розміщення стелажів до стелі в дитячому не означає, що вам потрібно відмовитися від зручних предметів інтер’єру, таких як двоярусні ліжка. У цьому просторі, непідвладна часу чорно-біла колірна палітра та ретельно підібрана колекція еклектичних витворів мистецтва виводять вбудовані двоярусні ліжка на новий рівень.

9. Виберіть предмети мистецтва, не прив’язуючись до віку

Уникайте тематичних творів мистецтва і натомість інвестуйте у предмети, які ваші діти можуть використовувати у дитинстві та підлітковому віці. Погляньте на цей простір і прикрасьте стіни вашої дитини такими шикарними витворами мистецтва, які вони можуть використати навіть для прикраси своєї першої квартири, як вони покинуть гніздо.

10. Подумайте двічі, перш ніж купувати міні-стільці

Хоча мініатюрні дитячі стільці, безперечно, чудові, у них короткий термін використання і їх потрібно буде швидко замінити або сховати, як тільки ваші діти переростуть їх. Натомість черпайте натхнення в цьому просторі та виберіть підвісні стільці, які можна регулювати у міру зростання ваших дітей.

11. Вибирайте добре продумані поєднання

Лаконічність в інтер’єрі не тільки допоможе вашій дитині стати дорослою, але й навчить її цінувати добре продумані меблі та дбати про неї на ранньому етапі. Надихайтеся дитячою спальнею з повнорозмірним ліжком з балдахіном та вінтажною тумбочкою.

12. Розгляньте варіанти вбудованого сховища

При проектуванні перехідної дитячої спальні сплануйте, як працюватиме простір, коли їхні книжки-розмальовки будуть замінені на підручники. У цій кімнаті, книжкова шафа від підлоги до стелі з великим робочим столом та сидінням біля вікна ідеально підходять для інтересів та хобі дитини, що росте.

13. Зробіть вишуканий вибір кольору

Вибір дорослої колірної палітри є ключовим при проектуванні дитячої кімнати, що адаптується. Обов’язково виберіть колір, який не кричатиме «дитяча», коли ваші діти досягнуть віку початкової школи або навіть старших класів. Щоб зробити перехід із дитячої до підліткової кімнати особливим, візьміть цю ідею та додайте архітектурний інтерес за допомогою індивідуального проекту саморобного двоярусного ліжка.

Прокрутити вгору