Вибір міжкімнатних дверей у дитячу

Дитина потребує дитячої кімнати переважно для того, щоб побути окремо від дорослих.

Також таке приміщення сприяє розвитку самостійності малюка та дає можливість батькам правильно організувати його вільний час, коли він перебуває вдома. Якщо подивитися на дитячу кімнату з іншого боку, вона є своєрідною маленькою країною, де всі елементи внутрішнього облаштування гармонійно поєднуються один з одним. У такому приміщенні планування має проводитися максимально ретельно, починаючи від м’яких меблів та вибору тканин та закінчуючи вибором міжкімнатних дверей.

При незнанні низки основних нескладних правил вибір дверей супроводжуватиметься певними труднощами, адже від її надійності та естетичності безпосередньо залежить настрій дитини та повноцінність її відпочинку.

Сучасні міжкімнатні двері, призначені для дитячої кімнати, насамперед мають бути екологічно чистими, високоякісними та дуже міцними.

Що стосується оздоблення, дизайну та фурнітури, то все це підбирається виходячи з особливостей внутрішнього облаштування приміщення.

Найбільш вигідним і найкращим варіантом є вибір міжкімнатних дверей з дерев’яного масиву.

Вони мають гарний зовнішній вигляд, мають екологічність і термін експлуатації в кілька десятків років. Крім того, протягом цього періоду їх не потрібно ремонтувати або регулювати. Також відпадає необхідність купівлі міжкімнатних дверей, виготовлених з деревини цінних порід. Тут цілком достатньо дверної конструкції з хвойних порід дерева, дешевша і легка. Дизайнерське оформлення такого виробу залежить від фантазії батьків малюка.

В даний час існують міжкімнатні двері для дитячої, обладнані спеціальними скляними вставками або фільонками.

Конструкції можна також прикрасити різними наклейками з мультиплікаційними персонажами, а деякі з них доповнюються ще одним невеликим дверима разом з ручкою. Досить рідко в дитячу кімнату встановлюються розсувні двері або міжкімнатні перегородки. Набагато частіше зустрічаються оригінальні дизайнерські рішення, за допомогою яких інтер’єр кімнати можна зробити цікавішим і красивішим.

При виборі міжкімнатних дверей для кімнати свого малюка основну увагу необхідно приділити рівню звукоізоляції.

Це дозволяє уникнути відволікання дитини різними сторонніми звуками під час уроків або під час заняття улюбленою справою. Тому у конструкції дверей повинні бути повністю відсутні щілини або які-небудь нещільності в кріпленнях елементів. Крім того, такі вироби зможуть надійно перешкоджати проникненню в кімнату вуличного пилу та протягів, що дозволить зберегти дитяче здоров’я.

Ще один істотний критерій, на який варто звернути увагу, – це якість покриття дверного полотна. Кращі на сьогоднішній день двері покриваються фарбою для дерева або нетоксичним лаком. Ну і нарешті, від практичності і простоти конструкції міжкімнатних дверей, що сподобалися, залежить легкість догляду і проведення ремонту їх поверхні в разі пошкодження.

Прокрутка до верху