Як спроектувати дитячу кімнату, яка росте разом із дітьми

Той, хто сказав, що ремонт це велика радість у житті, ніколи не проектував дитячу кімнату. Враховуючи їхні грандіозні ідеї та ваш фіксований бюджет, може видатися неможливим зробити всіх щасливими. 

І з урахуванням того, як ростуть діти, як вибрати схему, гнучку до мінливих інтересів? На щастя, дизайнери мають поради щодо створення кімнати, яка росте разом з вашою дитиною.

Їхня кімната, їхнє мистецтво

Якщо ви виявите, що естетичне сприйняття дитини суперечить вашій, подумайте про те, щоб повісити її мистецтво в її просторі. Створіть стіну-галерею або у випадковому порядку, або у вигляді сітки з відповідними рамками, щоб їх частини виглядали продуманими.

Аксесуари замість ситуації

Можливо привабливо прикрасити дитячу спальню декоративною темою. Але вибирайте з розумом: повністю поринути у тему може дорого обійтися. Як економне рішення прикрасьте свою дитячу спальню аксесуарами, які можна змінювати в міру дорослішання та неминучої зміни їхніх інтересів. У цій сміливій квартирі ми знайшли барвисті аксесуари, зокрема постер «Зоряних війн», який можна легко замінити, коли дитина підросте.

Місце зберігання

Якщо ваші діти ніколи не прибирають за собою, подумайте про те, як інтегрувати чистоту до їхньої спальні. З великою кількістю місця для зберігання у ваших дітей не буде виправдання, щоб не прибирати за собою. Діти, які живуть у цьому барвистій сучасній хаті, є великими шанувальниками коміксів. І тому їм надали безліч варіантів зберігання їхньої величезної колекції.

Ліжко горище

Якщо у вашій дитячій кімнаті мало місця, подумайте, як додати трохи квадратних метрів. Ліжко-горище або двоярусне ліжко – чудовий спосіб зробити це. Клієнти хотіли дати своїй дитині достатньо місця для ігор, тому підняли ліжко та встановили ящики на кожному щаблі для додаткового зберігання.

Робочий простір

Налаштуйте своїх дітей на успіх і переконайтеся, що в їхньому просторі достатньо місця для письмового столу. І якщо двоє ваших дітей використовують один і той же простір, переконайтеся, що у них обох є окремі робочі місця. У цій барвистій квартирі середини століття зіткнулися саме із цим скрутним становищем. Тому розмістили один стіл у кутку і встановили плаваючий стіл між двома ліжками, який також служить тумбочкою.

Деталі, які ростуть разом із вашою дитиною

При проектуванні дитячої кімнати важливо враховувати, як виростають ваші діти. Тому при пошуку меблів вибирайте предмети, які підійдуть для цього етапу, наступного етапу та всього, що може статися після. Дитячі ліжечка можна легко замінити на два односпальні ліжка, перетворивши кімнату на шикарне стильне дитяче.

Прокрутити вгору