kosmicheskaya-detskaya-komnata

Космічна тема для оформлення дитячої кімнати

Чимало батьків, бажаючи облаштувати своєму чаду краще гніздечко, задаються питанням, в якому стилі створити дитячу кімнату? Вигадуючи різні варіанти, деякі роблять висновок, що кімната повинна облаштовуватися з урахуванням побажань самої дитини.

Якщо дитина мріє стати космонавтом, борознити космічні простори в міжгалактичному просторі на власному кораблі або любить дивитися мультфільми, пов’язані з темою Космосу, варто звернути увагу на космічну дитячу кімнату.

kosmicheskaya-detskaya-komnata_2

По-перше, це буде приємно малюкові, що з ним зважають і поважають його думку. По-друге, немає нічого простішого, ніж створити дивовижний космічний простір, про який мріє дитина. Ну, а по-третє, у маленького мрійника розвиватимуться творчі здібності, з’являться власні мрії, покращає сон.

Отже, для космічної дитячої кімнати знадобиться кілька ідей. Для цього слід визначитися з наступним:

– Колірним рішенням;

– Декоративними елементами;

– Розстановкою меблів;

– Поділом простору на зони.

kosmicheskaya-detskaya-komnata_4

Космічна тема зазвичай передбачає наявність синьо-блакитних тонів в оформленні. Однак це може бути і зовсім інше рішення. Наприклад, на бежевому фоні можуть бути зображені планети, літаючі об’єкти (ракети, НЛО, інопланетні істоти та ін), а також різнокольорові зірки, Місяць або Сонце. Важливо підібрати правильну тональність, щоб вона не зливалася і не «било в очі».

Визначившись із колірною гамою, потрібно вибрати декорації. Це можуть бути різні зображення на шпалерах або аплікаціях, а також плакати, наклейки або картинки в тему. Дуже популярні «зіркові стелі» (блакитні шпалери із зірками та місяцем).

kosmicheskaya-detskaya-komnata_1

Декоративними елементами космічної дитячої можуть бути оригінальна люстра у вигляді планети, світильник-ракета або саморобні орігамі (наприклад, об’ємні зірки).

Далі потрібно подумати і підібрати відповідні меблі. Наприклад, ліжко може нагадувати «Звездолет», Ракету чи інший непізнаний об’єкт. Звичайне ліжко можна перетворити на якусь подобу космічного корабля, а на стінах імітувати ілюмінатори, зробивши аплікації або малюнки.

kosmicheskaya-detskaya-komnata_3

Тепер найголовніше – зонування космічної дитячої кімнати. Із зоною відпочинку все ясно. Це має бути «тихе» місце, де дитина, мріючи, засинатиме, і бачитиме солодкі сни, «пари» в космічному просторі серед галактик.

Обов’язково має бути відділена робоча зона, де малюк вчитиметься писати, малювати, майструвати, створювати щось нове. Тут повинні розташовуватися стіл, стілець та полиці з книгами. Прикрасити місце біля столу можна гарним плакатом. Однак, не варто робити стіни надто насиченими, якщо шпалери з чітким та яскравим малюнком.

Не менш важлива у космічній дитячій ігрова зона. Тут може розгулятись політ фантазії. Килимок пісочного або сірого кольору з колами, що імітують планети, коробок-ракета для іграшок, сходи, якими можна піднятися і дотягнутися до «Місяця».

Це місце має бути яскравим і яскравим, розвивати фантазію та уяву дитини. Йому тут має бути комфортно та цікаво, а головне – безпечно.

Прокрутка до верху