обустраиваем детскую

Облаштовуємо дитячу для малюка

Поява малюка в сім’ї – це подія довгоочікувана та щаслива. До цієї світлої події кожні батьки готуються не лише морально, а й матеріально.

Купують перший гардероб та інші необхідні речі для малюка. Рано чи пізно виникає питання в облаштуванні дитячої кімнати для малюка. Необхідно ретельно підійти до цього питання, зрозуміти що потрібно насамперед які відтінки стін та меблів будуть сприятливі для крихти. Звичайно, кожен батько намагатиметься вибрати для свого чадо все найкраще, але не перестарайтеся, захоплюючись непотрібними дрібницями.

Мабуть, найважливіша умова при облаштуванні дитячої для малюка – це екологічність використовуваних матеріалів.

Вибирайте для стін дитячої легкі та приємні кольори. Якщо ви хочете додати кімнаті життєрадісність, можете стіни оформити багаторазовими дитячими наклейками, які можна легко прибрати, якщо вони почнуть набридати. Підлога в дитячій кімнаті теж повинна бути екологічною, безпечною і вологостійкою. Оптимальним варіантом є паркет, або як альтернатива дорогому паркету – ламінат. У зоні де малюк гратиме постелити хороший килимок, який не викличе алергії. Не вибирайте килимок з довгим ворсом, тому що в ньому накопичуватиметься дуже багато пилу. Також не розміщуйте у дитячій великі килими, важкі штори з ламбрекенами та занадто багато м’яких іграшок, це справжні пилозбірники. На вікна краще повісити прозорі та легкі фіранки, що добре пропускають денне світло. Кімната для новонародженого має бути добре освітлена не лише вдень, а й у вечірній час. Використовуйте як мінімум два освітлювальні прилади: на стелі та на стіні, у вигляді бра.

Головна меблі для малюка – це ліжечко, тому що дві третини всього часу маленькі дітки проводять у ліжечку.

Ліжечко повинне бути якісним, з натуральних матеріалів. Наприклад, із натурального дерева. У ліжечко вибирайте матрацик з натуральним наповнювачем та з бавовняним покриттям. Краще якщо ліжечко регулюватиметься по висоті. Можна придбати більш дорогі меблі, які прослужать вам і вашому малюку років до 10. Меблі, оснащені системою, що трансформується, яка дозволяє перетворити дитяче ліжечко в ліжко для дорослої дитини.

Знаходження малюка в кімнаті має бути безпечним, а всі гострі кути – це загроза здоров’ю малюка.

Необов’язково позбавлятися квадратних предметів меблів, можна просто купити спеціальні силіконові накладки. Також на ринку представлені інші всілякі пристрої, які не дозволяють малюкові відкривати вікна та двері.

Радимо підходити до питання про облаштування дитячої ще задовго до народження малюка, щоб було більше часу на обмірковування всіх моментів.

Прокрутка до верху