как оформить детскую комнату

Як оформити дитячу кімнату

Кожному батькові важливо, щоб у дитини була найкраща дитяча кімната.

Це цілком закономірно, оскільки розвиток дітей суттєво залежить від того, як оформити дитячу кімнату. Саме тут дитина отримуватиме свої перші враження, позитивні емоції тощо. Тому до питання облаштування дитячої кімнати слід підійти відповідально, щоб вона стала для малюка кімнатою, наповненою затишком. Важливо створити в кімнаті, де знаходяться маленькі діти, радісну атмосферу, щоб сприяти їхньому швидкому розвитку.

У цьому питанні слід уважно підійти до підбору колірної гами інтер’єру, щоб забезпечити дитині комфорт.

Шпалери слід підбирати, враховуючи інтереси та характер малюка. Правильний вибір квітів у дитячій кімнаті сприятиме здоров’ю дитини, покращенню її апетиту, створенню позитивного настрою. Неправильні кольори викликатимуть підвищену стомлюваність, дратівливість та агресивність дитини.

Облаштовуючи дитячу, важливо дотримуватися принципу безпеки.

Спочатку слід все продумати так, щоб ніщо не мало небезпеки для життя і здоров’я дитини. Не варто встановлювати в дитячій скляні меблі або ті меблі, які мають гострі кути. Для оформлення інтер’єру рекомендується використовувати екологічно чисті матеріали.

Особливо уважно потрібно підійти до освітлення.

Вдень багато світла в кімнату надходитиме з високих вікон. Для вечірнього часу краще користуватися правильним розміщенням світильників. Світло має бути яскравим, але щоб не зліпило малюка. Для цього можна встановити дитячий ряд освітлювальних приладів, основна кількість яких буде направлена ​​вгору. Не забувайте про електробезпеку: всю електропроводку слід вмонтувати в стіни, а розетки слід розмістити високо і закрити їх. Усі електроприлади не повинні бути доступні дитині.

Як оформити дитячу кімнату, а також створення атмосфери в дитячому приміщенні має залежати від статі, віку та інтересів дитини.

Якщо в дитячій кімнаті проживатимуть двоє і більше дітей різного віку, рекомендується для кожного з них визначити зону, перегородивши її ширмою, меблями. Кожну зону краще оформити в різних стилях, щоб кожна дитина мала свій власний куточок. На своїй території дитина почуватиметься повноправним господарем, тут вона гратиме, не створюючи перешкод іншим дітям. Модні меблі та інтер’єр краще залишити для інших кімнат. У дитячій кімнаті слід робити все просто і практично. Лікарі радять облаштовувати дитячу кімнату по зонах: все приміщення ділиться на умовні ділянки, щоб було місце для відпочинку, ігор, робочого столу і т. д. В ігровій зоні можна створити спортивний куточок або встановити шведську стінку.

Прокрутити вгору