стены в детской комнате

Як зробити практичний декор стіни у дитячій кімнаті

Робити дизайн дитячої кімнати  одночасно легко та важко. Адже головне завдання, щоб дитині подобалося жити в кімнаті, вона повинна почуватися в ній щасливою та натхненною на нові відкриття. Для цього дизайн кімнати повинен бути, не нудним і практичним. У цьому є складність. Адже дуже важко підібрати декор для дитячої кімнати, щоб він був красивим цікавим та корисним одразу.

стіни в дитячій кімнаті_2

Ви повинні підрахувати скільки ви хочете мати речей пов’язаних з розваги, а скільки з навчанням. Добре, щоб вони перебували в балансі.

Щоб втілити це в реальність, почніть з прикраси стін у дитячій кімнаті.

стіни в дитячій кімнаті_6

Переконайтеся, що це дає позитивний ефект для дітей, і тоді ви будете впевнені в практичності прикрас.

стіни в дитячій кімнаті_1

Декоруючи дитячу кімнату з дитиною, ви самі маєте стати дитиною. Ви повинні реально зрозуміти що хоче і чого потребує ваша дитина, які у неї захоплення інтереси, все це дуже важливо. Це непросто, зробити кімнату досконалою, тому обов’язково необхідно розглянути багато речей, пов’язаних зі зростанням ваших дітей. Це допоможе почуватися комфортно і вільно у своїй кімнаті.

стіни в дитячій кімнаті_8

Нижче наведено приклади, як можна ідеально прикрасити стіни в дитячій кімнаті.

Як один з варіантів, ви можете використовувати фотошпалери, шпалери з цікавим принтом або постери з улюбленими персонажами мультиків, загалом кажучи малюнок на стіні. Він повинен бути підібраний виходячи з захоплень дитини, розпитайте про її уподобання. Що він любить, який колір йому подобається, які фігури, візерунки. Можливо йому подобаються морська тематика, або абстракція у вигляді трикутників, а можливо його приваблюють метелики.

стіни в дитячій кімнаті_21
стіни в дитячій кімнаті_27
стіни в дитячій кімнаті_16
стіни в дитячій кімнаті_14

Дуже важливо уточнити цей момент, адже це стане основою кімнати, точкою, від якої відштовхуватиметься загальний дизайн інтер’єру кімнати.

А ось приклад як можна унікально компактно розмістити робочий стіл для розумної дитини, яка буде ще більше прагне знань, сидячи за цим чудовим робочим місцем.

стіни в дитячій кімнаті_13

Подивіться, як чарівно виглядає поєднання рожевих шпалер із малюнком на стіні у дитячій кімнаті та білого столу для занять.

Не всі люблять робити уроки за письмовим столом, тому важливо мати затишне місце, де можна прочитати книгу, вивчити уроки, написати щоденник, таким чином діти стають дисциплінованішими.

стіни в дитячій кімнаті_26
стіни в дитячій кімнаті_3
стіни в дитячій кімнаті_4

Ви також можете прикрашати кімнату речами пов’язаними з інтересами та захопленнями вашої дитини. Це може бути як іграшки, так і малюнки дитини, які ви можете прикрасити цікавою рамочкою.

стіни в дитячій кімнаті_25
стіни в дитячій кімнаті_24

Все, що дитина робить у творчому плані, намагайтеся вловити і привнести в кімнату, тим самим ви розвиваєте в ньому талант до певного виду мистецтва. А може, він стане відомим художником чи інженером, ви так не думаєте?

стіни в дитячій кімнаті_28
стіни в дитячій кімнаті_20
стіни в дитячій кімнаті_7

Вкладайте всю любов і турботу при оформленні кімнати своєї дитини, підключайте і саму дитину, враховуйте її думку і тоді у вас все вийде. Удачі вам!

Прокрутити вгору