как разделить комнату на две зоны_2

Як розділити кімнату на дві зони

Поділ кімнати на зони необхідний, коли в одному приміщенні розміщується відразу кілька функціональних зон.

Як розділити кімнату на дві зони

Приміром, у спальній кімнаті необхідно встановити ще й стіл для комп’ютера, і зробити так, щоб і тому, хто працює за комп’ютером, і тому, хто вирішив відпочити на ліжку, було зручно.

Найпростіший і радикальніший метод поділу кімнати – поставити перегородку. За наявності двох вікон у кімнаті – це не так складно, можна зробити просту перегородку з гіпсокартону, або радикально – з цегли. Але коли немає другого вікна, а половину приміщення не можна залишити без світла, можна говорити лише про прозору перегородку. Або в перегородці доведеться робити отвір, який ви можете замаскувати під вікно.

Як розділити кімнату на дві зони_1

Можна використовувати для розмежування простору та пересувну перегородку. Сьогодні безліч пересувних варіантів. Вона не потребує кріплення до стін, причому дуже стійкі. Виробляють такі перегородки з алюмінію та пластику або скла.

Для розділення кімнати на дві зони багато хто використовують просту ширму, яка допоможе вам виділити невеликий затишний кут для роботи або відпочинку.

Як розділити кімнату на дві зони_3

Ширму не обов’язково купувати, її можна зробити самому. Вам потрібні рейки для каркасу та полотно чи папір.

Як перегородка можна використовувати і стелаж без задньої стінки. Він не просто виконуватиме функції перегородки, але й чудово декоруватиме простір. На полиці можна розставити книги, фотографії в рамках, статуетки.

Як розділити кімнату на дві зони_2

Поділити кімнату на зони можна без перегородок, для цього використовують різні оздоблювальні матеріали у різних зонах.

Також для цих цілей застосовують конструкції з гіпсокартону, наприклад, багаторівнева стеля на межі зон. При цьому внизу можна влаштувати невеликий подіум за такою ж лінією. Потім з одного боку все зробити в одній колірній гамі, а з іншого боку оформити інакше. Кімната відразу зміниться. Так сьогодні роблять часто, зазвичай так ділять вітальню чи дитячу кімнату.

Прокрутити вгору