стиль минимализм_4

Стиль мінімалізм: що у ньому чудового?

Стиль мінімалізм стає все популярнішим, як напрямок у дизайні інтер’єру. Як термін він прийшов до нас із епохи модернізму та постмодернізму.

стиль мінімалізм_2

Такий тип підходить якнайкраще для малогабаритної квартири, а просторі приміщення він зробить елегантними. Стиль зустрічається у кафе, інтер’єрах квартир, дорогих готелів. Позбавлений деталей та прикрас. З боку здається, що мінімалізм — це лише мінімум речей і в ньому немає жодних обов’язкових правил, це щось просте і організоване.

стиль мінімалізм_3

Але чи простий інтер’єр можна назвати мінімалізмом? Квартири найчастіше представлені в так званому стилі «комфортний художній мінімалізм», що дозволяє адаптувати квартиру для індивідуальних потреб кожного клієнта. У сучасних квартирах холи стають справжніми витворами мистецтва – цілими квартирними галереями, музеями тощо.

Перша умова, що виникає при словосполученні ” мінімалізм у сучасному дизайні ” – це освітлення.

Найчастіше, мінімалізм передбачає м’яке фонове освітлення стін, розсіяне світло та направлене світло на певні об’єкти, які виділені в інтер’єрі. Тепле м’яке освітлення дає відчуття затишку для господарів та гостей та не перетворює квартиру на умови лікарняної палати чи адміністративного холу.

стиль мінімалізм

Обов’язковою в сучасному мінімалістичному інтер’єрі є шафа-купе, яка дозволяє приховати найбільшу кількість речей, і одночасно стає деталлю в інтер’єрі, яка вигідно підкреслює його стиль. Найчастіше це витончені дверцята з напівпрозорими елементами, елементами дерева та дерев’яними елементами.

стиль мінімалізм_4

Римські штори – це нове рішення у мінімалізмі. Такі деталі інтер’єру зараз можна зустріти на кухні, у ванній та навіть у спальні. Геометричні малюнки – це не тільки предмети інтер’єру, не тільки прикраси, але і малюнок на стелі, паркет і навіть іноді малюнок плит звукоізоляції. Загалом, геометрія – це найважливіше умови інтер’єру мінімалізм.

стиль мінімалізм_1

У меблів вітаються технічні інновації , жорсткі конструкції та незграбні деталі. Подушки та інші деталі можуть бути контрастного кольору, форми та фактури. До речі, палітра кольору переважно світла з темними меблями. Стіни, стелі найчастіше представлені в бежево-коричневій гамі або світло-зелених тонах. Багаторівневе освітлення найчастіше зраджує малому простору ще більшої «світлості та відкритості».

Прокрутка до верху